Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат 1500 Л

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Още ....
    Прикачени файлове

    Коментар


      #47
      Нямам думи. Евала колега. Страхотна работа си свършил. Не ти знам професията, но определено може да я промениш с реставриране на автомобили. Желая ти здраве и успех за напред.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #48
        Поздравления колега! Много добре си се справил, личи си,че работиш с желание и знаеш как се правят нещата.Напълно съм съгласен с теб по въпроса с качването на снимки в форума.Още веднъж БРАВО !
        FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
        Единствено в България "селянин" е обидна дума.

        Коментар


          #49
          Благодаря за пожеланията колеги. Тъпкано да ви се връща Това е едно страхотно предизвикателство реставрирането на запазен автомобил от аматьор и търпението се възнаграждава. Пожелавам да има още много подобни проекти на тази легендарна марка от времето когато са произвеждали страхотни автомобили.

          Коментар


            #50
            Просто... УНИКАЛНО. Нямам какво да кажа. Евала за труда и за всичко, всичко. Уникално се е получил автомобила. Ще се радвам и някой път да го видя и от близо.
            Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
            Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

            Коментар


              #51
              Завист..., благородна завист! Браво, наистина браво! Не мога да те нарека "колега", защото разликата между нас е космическа. Завиждам на ентусиазма и уменията ти....нямам думи. Правил съм някои неща, но сега разбирам, че съм баси некадърника. Имаш талант, не го пропилявай! Успех!
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #52
                136 написа:
                Благодаря за пожеланията колеги. Тъпкано да ви се връща Това е едно страхотно предизвикателство реставрирането на запазен автомобил от аматьор и търпението се възнаграждава. Пожелавам да има още много подобни проекти на тази легендарна марка от времето когато са произвеждали страхотни автомобили.
                Няма като теб. И тук ще те подстрекавам, ако съдбата нареди нещата, да се насочиш към fiat 124 spider rallye, поне за мен моделът на фиат, който завинаги остава в сърцето Успех, и бъди здрав!
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #53
                  Ако има такъв екземпляр в Бг, доста биха се насочили към него :D
                  Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                  Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                  Коментар


                    #54
                    Браво,браво,браво

                    Коментар


                      #55
                      Адмирации. Страхотна работа, като за "дискавъри".
                      http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3181

                      Коментар

                      Working...
                      X