Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат 1500 Л

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря за инфото ще потърся при москвичите хахаха.Ходих в М комплект но нямат.

    Коментар


      #17
      Виж в магазина на "Емми и Вайк" ООД на бул. Черни връх №70-72
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #18
        От москвич не стават.Без метална втулка са.Иначе като големина са приблизително еднакви.Ще проверя на бул.Черни Връх както ми е писъл колегата.Дано да имам късмет.Проверих и на други места но с метална втулка освен Ладови други няма.

        Коментар


          #19
          Започна сглобяването по предницата.Частично почистване и грундиране.За да се избегне повторно разглобяване.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            Колата вече е със сглобена предница и се движи перфектно Тези дни и снимки ще има още.

            Коментар


              #21
              Поздрави за проекта! Тук гледам един колега е снимал още един такъв в движение http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=asc&start=285
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #22
                Да ,виждал съм и други негови снимки.Но не познавам собственика.Бяха ми казали че се продавал.Но диколкото знам е с другия двигател 1800. За съжаление друг 1500 като моя незнам в движение.Но като гледам броните са боядисани със сребърен феролит, емблема на рено.Вярно е че не е лесно с частите но.....

                Коментар


                  #23
                  Харесва ми как работиш! Този Фиат ако не се лъжа до преди няколко години минавах всеки ден покрай него, стоеше на паркинга на факлутета в Лозенец.
                  1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                  Коментар


                    #24
                    Не е този Знам че там в района е имало такъв но не съм го виждал. До колкото знам е било доста отдавна.

                    Коментар


                      #25
                      Издирвам странични външни лайстни,ако някои има в предвид нещо ще съм много благодарен .както и тасове Това са частите които издирвам за да запаза оригиналния вид на колата.Всичко друго е налице.

                      Коментар


                        #26
                        До колкото ми е известно тези Фияти са били произвеждани и в Румъния по лиценз. По времето на соца баща ми ходи там на екскурзия специално за да си купи части за основен ремонт на двигателя. Може би там ще може да се намери нещо.

                        Коментар


                          #27
                          Вече имам вънщни лайстни които са в много добро състояние единствено липсва само на задния десен калник.карбуратор,делко 4 бр оборудвани вртаи,преден и заден прозорец,заден капак,3 таса които не са в добро състояние,резервуар,предна решетка има забележки,предна броня,предни фарове но рефлекторите им от външната старна са раждясали,вътрешни пластмасови лайстни и някои други дреболии.

                          Коментар


                            #28
                            Имам развитие по темата с много снимки но не мога да кача нищо.Някакъв проблем има и предполагам е от сайта.

                            Коментар


                              #29
                              Малко да раздвижим темата.Предполагам има фенове на ретро автомобили но за съжаление като гледам раздела проектите не са много.При мен около година и малко нещата бяха замразени но от края на миналата година стартирах отново.През цялото време съм търсил части и решения за възстановяване на детайли.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #30
                                Още малко снимки
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X