Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 25

Тема: Nuova Lancia Delta

Фиат маниак
    Регистр. на
    18.10.2006
    Тия Италиянци са някви такива побъркани как ги мислят тия коли не ми го побира акъла. ЛУДА РАБОТА!!!

Цитат vesko написа:
    ИСКААААААААААААМММММ една такава
    Веско, единствен кандидат си за сега... не знам италианците дали на място ще ти го докарат или ще ти го пратят по поща?!

Фиат фанатик Аватарът на morg
    Регистр. на
    08.06.2006
    Не знам и новото браво като излязоха предварителните снимки ми грознееше доста а сега... но това не ме кефи - пролича повече на семейна кола отколкото на "бегачка" и дори и да направят интеграле - няма да е същото. Аз искам като е делта да е нещо малки и много зло! Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

Кара Фиат Аватарът на Chaos_
    Регистр. на
    20.05.2006
    Цитат kiro_of_the_day написа:
    Цитат DEYAN IYI написа:
    Не знам, ама ич не ми харесва Друго си е квадратната красавица Все по-малко ми харесва съвременният дизайн и туй-то. Много изчанчено
    Не знам, НО ако я видя "на живо" съм сигурен, че ефекта ще е поразителен!
    Аз искам и да я пипна на живо. И д-то ми да усети шофьорската седалка, и облегалката да усети гърба ми при ускорението, и ...оттам започва прогреса - "аз искам" :D всъщност искам да може и да лети...ама дали ще доживея...е, кой пък иска да живее вечно :D

Фиат идол Аватарът на kosta
    Регистр. на
    20.08.2006
    и за мен еднааааааааааааааааа .................. с Веско да си бръмчиме ....... пък нека не Убава
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

Кара Фиат Аватарът на Димо Генчев
    Регистр. на
    26.07.2007
    Ей сега за пръв път я видях, а това е много интересен момент за всеки. И аз като повечето от вас май малко се поразочаровах Какво става, тоя свят побърка ли се, аз ли остарявам, по-младите колеги, кажете вие бе хора...То бива техно, хай-тек, алуминий, изчанчен дизайн, ама... На 34 години съм...Едно не и липсва - агресивност! Но само отпред, отзад си е семеен хечбек...И естествено странно ми прилича на платформата на новото Браво, което си е обяснимо. Но понеже това само го предполагам, някой ако знае повече да споделя
    Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
    Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

Кара велосипед
    Регистр. на
    18.10.2007
    не ме кефи, а някои знае ли с какви двигатели ще е?
    fiat coupe1,8 16v , fiat 850coupe,beta 2000 16v i beta 1600 16v

ама че грозилище, никога не бих си я купил!!! старата Делта си е къде къде по-красива
    Фиат или Ланча, това е въпросът!

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    19.09.2007
    Според мен дизайна на ланчия като почнеш от либра и свършиш с тази глупост не струват! Това е моето лично виждане. Някакси ми се вижда прекалено натруфена....

Фиат фанатик Аватарът на Replay
    Регистр. на
    07.02.2007
    Цитат cyberhill написа:
    Според мен дизайна на ланчия като почнеш от либра и свършиш с тази глупост не струват! Това е моето лично виждане. Някакси ми се вижда прекалено натруфена....
    Либра е само за ценители колега, за мен тя е една от малкото коли която в комби вариант ми харесва повече

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: Nuova Lancia Delta

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •