Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Nuova Lancia Delta

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ей сега за пръв път я видях, а това е много интересен момент за всеки. И аз като повечето от вас май малко се поразочаровах Какво става, тоя свят побърка ли се, аз ли остарявам, по-младите колеги, кажете вие бе хора...То бива техно, хай-тек, алуминий, изчанчен дизайн, ама... На 34 години съм...Едно не и липсва - агресивност! Но само отпред, отзад си е семеен хечбек...И естествено странно ми прилича на платформата на новото Браво, което си е обяснимо. Но понеже това само го предполагам, някой ако знае повече да споделя
    Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
    Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

    Коментар


      #17
      не ме кефи, а някои знае ли с какви двигатели ще е?
      fiat coupe1,8 16v , fiat 850coupe,beta 2000 16v i beta 1600 16v

      Коментар


        #18
        ама че грозилище, никога не бих си я купил!!! старата Делта си е къде къде по-красива
        Фиат или Ланча, това е въпросът!

        Коментар


          #19
          Според мен дизайна на ланчия като почнеш от либра и свършиш с тази глупост не струват! Това е моето лично виждане. Някакси ми се вижда прекалено натруфена....
          Lancia Delta 1.9TD '97

          Коментар


            #20
            cyberhill написа:
            Според мен дизайна на ланчия като почнеш от либра и свършиш с тази глупост не струват! Това е моето лично виждане. Някакси ми се вижда прекалено натруфена....
            Либра е само за ценители колега, за мен тя е една от малкото коли която в комби вариант ми харесва повече
            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
            I am in love with my cars

            Коментар


              #21
              Новата Делта е СТРАШНО красив автомобил , естествено който не харесва съвременният дизайн на колите...и по заоблените форми...........

              Коментар


                #22
                Не ми се нрави и на мен! Италианците явно искат колите им да се различават от останалите, както преди! Но понеже преди всичко останало беше с инженерен дизайн (т.е. дизайн както го решат инженерите) и само италианците работеха с истински дизайнери, колите не бяха чак толкова изчанчени за да изглеждат по различни! Не ми се нрави и повдигането на средната линия в края! Така дупетата на колите стават огромни!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Както каза един колега на колата и липсва агресивност! Не е и от възрастта, аз съм на 22 и за съжаление не я oдобравам! Само за сравнение:
                Прикачени файлове
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #23
                  новата Делта вече е на пазара в Италия и Германия :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #24
                    Бе няма да е лошо да наредим и "тройката" зад тез двете убавици
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #25
                      Новата Делта е доста различна от старите версий но на мен ми харесва доста добре са я изпипали.
                      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                      Коментар

                      Working...
                      X