Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся да наема / Бих услужил на колега

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Искам да наема бус или кола с ремарке за един ден до Пловдив или Карлово.
    Един за всички, всички за мен

    Коментар


      #62
      Помощ от колегите от Русе. Трябва ми само за проба работещ дебитомер за jtd 105 и MAP. Предполагам всичко за не повече от час. Благодаря.
      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

      Коментар


        #63
        Колеги, някой може ли да ми услужи с кука за дърпане за няколко часа, колкото да си прибера колата, че е закъсала. Моята кука се оказа, че не става...Мареа 1.6 16в 98г. За Пловдив става въпрос.

        Коментар


          #64
          Колегите с деца,има ли някой столче за хранене,което се прикрепва към трапезната маса.Трябва ми за празниците т..е около две седмици.Също така ако някой реши да продава подобно нещо на разумна цена, също имам интерес.

          Коментар


            #65
            Имаме нормален детски стол за хранене, който в момента не го ползваме, но не е пригоден за закрепване към маса. Ако ти върши работа, ще ти го дам за няколко седмици.
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар


              #66
              Мерси колега, нормален имам.Трябва ми по-компактен, защото ще пътуваме, а няма много място в колата.

              Коментар


                #67
                Столче

                Не знам пък това за какво ти естолче за хранене и то такъв модел където го описваш несме ползвали такова нещо особено за път
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #68
                  Веднага обяснявам.Имаме нормално столче за хранене,високо.Понеже за празниците ще си ходим по родните места, а традиционното столче не фигурира в списъка с багажа, който ще вземем, поради обема му, ми трябва нещо по-малко и сгъваемо.Столчето, което се прикрепва към масата е точно такова.Не ми се иска да развалям навиците на детето, защото тъкмо се научи да яде на столче.

                  Коментар


                    #69
                    Предлагам нощувка БЕЗПЛАТНО на колега който минава по работа на близо през Терни Италия (120км от Рим) и няма къде да остане. Точно зад блока има осветен паркинг който се вижда от терасата и често минава полиция. Телефон за връзка +39 389 90 300 84Предлагам и съдействие за части и коли от Италия, ако някой си хареса мога да звънна и да говоря с човек за да не се набутвате със скъпи разговори от България. Пишете на лични или се обаждайте на телефона. Илиян
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      #70
                      Малко помощ ми трябва от колеги в София. Не мога да си прочета колата и имам молба, някой с кабел и 3 пинов преходник да ми услужи за 15 мин. за да видя дали проблема ми е в кабела или нещо по колата. Друг вариант е някой с 1,8 Браво/Брава/Мареа да пробвам да прочета неговата. За последно четохме на Банков бравото и нямаше проблем. Кабела ми е с превключвател за К линиите и го разместих, та въпроса ми е за четене на двигателя, на 7-ми пин ли трябва да е К линията?
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        #71
                        Да не те излъжа, ама не трябваше ли да е в най-дясна позиция (не помня каква се водеше), пък може и при теб да е друго Защо не ги пробваш всичките
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #72
                          veselin10 написа:
                          Малко помощ ми трябва от колеги в София. Не мога да си прочета колата и имам молба, някой с кабел и 3 пинов преходник да ми услужи за 15 мин. за да видя дали проблема ми е в кабела или нещо по колата. Друг вариант е някой с 1,8 Браво/Брава/Мареа да пробвам да прочета неговата. За последно четохме на Банков бравото и нямаше проблем. Кабела ми е с превключвател за К линиите и го разместих, та въпроса ми е за четене на двигателя, на 7-ми пин ли трябва да е К линията?
                          Аз имам на разположение Visa адаптер, но ще ти трябва комп с два сериини порта.

                          Коментар


                            #73
                            M5kov написа:
                            Да не те излъжа, ама не трябваше ли да е в най-дясна позиция (не помня каква се водеше), пък може и при теб да е друго Защо не ги пробваш всичките
                            Точно най-дясната(лява, зависи от къде го гледаш) е 7. Те са 7, 3, 1-9 и 12. Пробвах ги, но се съмнявам, че преходника нещо се еб*ва. Има вариант и по колата нещо да не е наред, защото в събота ми светна чека за 5-6 мин. в движение без да се промени нещо по вървежа. Следващото палене беше много трудно и за това реших да погледна, но греда.
                            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                            Коментар


                              #74
                              Mupo написа:
                              veselin10 написа:
                              Малко помощ ми трябва от колеги в София. Не мога да си прочета колата и имам молба, някой с кабел и 3 пинов преходник да ми услужи за 15 мин. за да видя дали проблема ми е в кабела или нещо по колата. Друг вариант е някой с 1,8 Браво/Брава/Мареа да пробвам да прочета неговата. За последно четохме на Банков бравото и нямаше проблем. Кабела ми е с превключвател за К линиите и го разместих, та въпроса ми е за четене на двигателя, на 7-ми пин ли трябва да е К линията?
                              Аз имам на разположение Visa адаптер, но ще ти трябва комп с два сериини порта.
                              благодаря за предложението, но не ми е това идеята. Искам да разбера дали и моя кабел работи или не.
                              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                              Коментар


                                #75
                                veselin10 написа:
                                Искам да разбера дали и моя кабел работи или не.
                                Ако искаш да тестваш просто кабела, мога да ти докарам JTD-то .
                                00' Bravo 105 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X