Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся да наема / Бих услужил на колега

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Някой да има да услужи с газова рейка за 4 цилиндъра, нямам претенции за марка и бързина, трябва ми да направя 2-3 студени старта сутрин и я връщам ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #47
      Tornado написа:
      Имам нужда от зарядно устройство за акумулатор във Варна.Не ми е спешно.Автомобила не се използва и искам да направя един цикъл на акумулатора.По възможност устройството да е компактно.Имам ,но не ми се разнася по обществения транспорт защото е голямо и тежко.
      Отново.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #48
        Tornado написа:
        Tornado написа:
        Имам нужда от зарядно устройство за акумулатор във Варна.Не ми е спешно.Автомобила не се използва и искам да направя един цикъл на акумулатора.По възможност устройството да е компактно.Имам ,но не ми се разнася по обществения транспорт защото е голямо и тежко.
        Отново.
        Имам, ама е "чайна майна" На 5А, макс 65АH. Ако ти върши работа 0887460776-Иван.
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #49
          iee написа:
          Tornado написа:
          Tornado написа:
          Имам нужда от зарядно устройство за акумулатор във Варна.Не ми е спешно.Автомобила не се използва и искам да направя един цикъл на акумулатора.По възможност устройството да е компактно.Имам ,но не ми се разнася по обществения транспорт защото е голямо и тежко.
          Отново.
          Имам, ама е "чайна майна" На 5А, макс 65АH. Ако ти върши работа 0887460776-Иван.
          Благодаря колегата MEMO се отзова.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #50
            Колеги, трябва ми гараж с канал за 2 дни в софия за района на люлин/обеля/модерно предградие/св тройца/надежда , за смяна на съединител. Работата може и да стане за един ден зависи дали само това е проблема, че обстоятелствата са малко странни. Плащам си колкото трябва.

            Коментар


              #51
              Колеги, някой да има да услужи за събота с тънкостенна вложка No36 . Трябва ми за развиване на гайката на главината.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #52
                nikolce написа:
                Колеги, някой да има да услужи за събота с тънкостенна вложка No36 . Трябва ми за развиване на гайката на главината.
                Нямам вложка, но съм го ял с 36ца. Вземи си в краен случай от zimber дебелостенна и я пилни
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #53
                  За 26 май искам да наема от някой очила за гледане на 3D изображение с активно затваряне за телевизори Самсунг. Трябва ми модел със синхронизация по Блутуут. Плащам депозит 25 лв и 2.50 лв наем на чифт. Имам нужда от поне два чифта.

                  Коментар


                    #54
                    Не търся нищо вече, горният пост е невалиден.

                    Коментар


                      #55
                      Търся кабел USB TO RS232 SERIALПо възможност да е някаква по-читава марка, че имам един китайски дето нищо не става от него, а е нов.По-принцип ми трябва за не повече от час, така че няма да го задържам.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #56
                        търся 2 броя уоки токи-та за около седмица. Нямам предвид от тези детските. Ако се налага мога да оставя някакъв депозит. Понеже ще пътуваме 2 коли до Хърватска и Словения за да може да кумуникираме като сме в движение и да не се набутваме с телефоните. Желателно е този който може да помогне да е по трасето Бургас-Ст.Загора-Пловдив-София. Благодаря предварително.
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #57
                          За кога ти трябват? Питам, че моите съм ги дал сега. Читави са Alan Midland ...
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            #58
                            трябват ми от 05.09 до 11.09
                            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                            Ex.Opel Astra

                            Коментар


                              #59
                              Много спешно имам нужда от динамометричен ключ с размер на квадрата 1/2". Моля, който има възможност да ми го заеме за два-три дни - да ми драсне едно Уично Съобщение. Благодаря предварително!

                              Коментар


                                #60
                                някой да има угъвач на тръби

                                Някой да се занимава с тръби или да има ръчен огъвач за тръбитрябва ми за ден или той да ми огъне срещу заплащане една тръба
                                Прикачени файлове
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X