Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся да наема / Бих услужил на колега

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз също мога да помогна с инструменти. София и Перник.Ако е нещо сериозно като ремонт мога да предложа и топъл гараж, който се намира в Перник.Също така имам професионално зарядно за акумулатори, тоест може да зарежда всякакви амперажи. От най-малките до най-големите Ако има закъсал колега с камион да свирка :P
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #32
      И аз да се включа:Кабели за палене, въже, инструменти и гараж с канал!Всичко това за Разград и околностите!
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #33
        Търся ,пети за зацепване на валове за Стило 1.8. Ако има някой колега да ми услужи или под наем.
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          #34
          ако някой колега има съмнения за грешки в комютрите на колите им да заповядат за диагностика в Студентски град, или в Сливен (безвъзмездно).
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #35
            mitkosoft написа:
            ако някой колега има съмнения за грешки в комютрите на колите им да заповядат за диагностика в Студентски град, или в Сливен (безвъзмездно).
            Черпя с каквото поискаш. Ако ми диагностицираш АБС -а
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #36
              Колеги, търся товарен бус под наем, ако знаете някой да дава или някой от вас има свободен ми оставете координати за да се разберем за наема. Вариант за наемането на буса е, както от фирма, която не го ползва в момента, така и от физическо лице притежава такъв свободен.Има и вариант и микробуса да се закупи стига да е на приемлива цена Единственото по-сериозно изискване е микробуса е да може да се управлява с кат. Б и ако е възможно да по-голям на размери, имам в предвид е да е дълга и висока база и да побира по възможност до 3 европалета.
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #37
                Търся да наема / Бих услужил на колега

                С навигация някой по маршрута Шумен - София за десетина дни може ли да ми услужи ?На 11.08.2012 ще съм по това трасе Предварително благодаря !
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #38
                  Търся да наема багажник за таван за четири дни. Трябва ми само кутията, защото греди си имам.Датите са 19, 20, 21 и 22 августБлагодаря
                  преди - TIPO
                  сега - VOLVO XC60

                  Коментар


                    #39
                    Зарядно за акумулатор

                    Колеги на някой да му се намира зарядно за акумулатор в района на Красна Поляна ,че нещо колата спря да зарежда , а бях с жената и детето и карах докато свърши акумулатора. Трябва ми да го заредя за да отида до сервиз.
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #40
                      Re: Зарядно за акумулатор

                      veselin10 написа:
                      Колеги на някой да му се намира зарядно за акумулатор в района на Красна Поляна ,че нещо колата спря да зарежда , а бях с жената и детето и карах докато свърши акумулатора. Трябва ми да го заредя за да отида до сервиз.
                      Ако ти се идва в Овча купел, мога да ти услужа със зарядно.
                      преди - TIPO
                      сега - VOLVO XC60

                      Коментар


                        #41
                        Някой колега пътуващ Русе-В.Търново, ако би ми "услужил" с услуга. Бих желал да ми закупи от Mr.Bricolage 3 ударни бор машини и когато минава през В.Търново да ми ги остави. Ако не разполага с налични пари ще му пратя по банков път, ако не ще му дам парите във В.Търново на ръка.

                        Коментар


                          #42
                          Имам k-т за зацепване на двигатели FIAT-1,6 16V - ZIMBER. Ако на някой, който живее близо до Тутракан му трябва да се обади.
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            #43
                            Колеги ако някой има излишен лаптоп да даде под наем или да услужи срещу почерпка за около седмица?Става въпрос за София.Ето тел. за връзка 0887201076-Момчил

                            Коментар


                              #44
                              Нуждая се от пети за центровка за Мареа 1.8 16 В - Ямбол

                              Някои може ли да услужи с пети за мотор 1.8 16в. за проверка на ангренажа мога да изчакам до петък.за Ямбол става въпрос.
                              Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                              Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                              Коментар


                                #45
                                Имам нужда от зарядно устройство за акумулатор във Варна.Не ми е спешно.Автомобила не се използва и искам да направя един цикъл на акумулатора.По възможност устройството да е компактно.Имам ,но не ми се разнася по обществения транспорт защото е голямо и тежко.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X