Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 116

Тема: Търся да наема / Бих услужил на колега

Бута детска количка Аватарът на Jorkataa
    Регистр. на
    10.03.2011
    бих услужил с кабели за подаване на ток. живея в нови искър но през по голямата част от времето си съм някъде по софия

Бих услужил с части за проба от браво 1.6 - 97г. Всеки от Бургас, който има проблеми с колата и съмнение в нещо може да ме потърси и ако частите ми стоят да му услужа за проба, за да види дали проблемът му е от набелязаната част.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    За района на София - трябва ми акумулатор, може и в лошо състояние, но поне да пали като е топло времето. Ще свалям моя за една процедура, а карам колата всеки ден. Време, за което ми трябва - около месец, и по-малко.

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Търся някой да ми услужи с тънкостенен камък 36 за "гедоре" 1/2". Предполагам, че се сещате за какво ще го ползвам Иначе бих услужил в района на Бургас с: - въжета за теглене - стоманено (home made моооооого здраво) и обикновено - зарядно за акумулатор - 12V с автоматични режими на зареждане + цикъл (зареждане и разреждане) - "гедоре" - 108 части 1/4" и 1/2" - "уред" за измерване плътността на електролита на акумулатора - "уред" за измерване на точката на замръзване на антифриза
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Регистр. на
    10.06.2007
    Допълвам и: - изтънена вложка 36mm 1/2" за гайките на главината (мнооооооооого трудно се намира...) - диагностичен кабел VAG-COM USB 409.1 KKL OBD 2

Фиат фанатик
    Регистр. на
    26.01.2011
    И от мен може да разчитате на въже за теглене и кабели за палене , палил съм три дизела , леко позагряха , но голям зор им бяхме надали, а и ако някой има вложка 36 и иска да я стругова за да я изтъни , разбира се ако позволява вложката , може да свирка , стругара е от мен!
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    05.05.2011
    Имам собствени машини за металообработка. Включително и за закалени стомани и за хромо-ванадий (инструменти, гаечни ключове, чашки... др.)Правил съм преходници за развиване на секретни болтове. Когато сте го изгубили и няма такъв в магазина.Практически може да се направи ВСЯКАКВА форма.Не пращам по пощата, помагам само ако колата се докара на място.Причината е, че отпечатък с пластелин може да изработи всеки, който е решил да Ви краде джантите... на пример.От Пловдив съм.Пробвам да изработя и куки за теглене. Заради Пунтото на майка ми, но май стават повечето италянаки. Куката ще я тествам на кран, да вдигне 3200 кг. По-здраво от това не е нужно ... според мен. Цената ще е поне 4-5 пъти по-ниска от на оригиналната. Не искам да печеля от това и ще ги предоставям на себестойност. Стига да излезе успешна разработката. По предварителен план излиза 10-15 кинта. Ще предоставя чертежи и списък на материалите и технология на изработка. Безплатно. За любителите на "Направи си сам".EDIT:Идеята е на грубо следната:http://www.beta-tools.bg/article.php?id=8042EN - Гайката е М16 , около (6лв). Или по-евтино, както си я намерите. Води се Ринг гайка. Ринг болта не става, че е къс.Взимате си около 150мм якостна шпилка М16. (поне 8.8 клас на якост) 15-17 лв е метъра, т.е. 6 шпилки от метър дава окло (3лв) за бройка. Става и болт М16. Стъпката на резбата, която пасва на Либра и на Пунто е еднаква, 2мм.Шпилката се навива в гайката, докато се покаже около 2-3мм в Ринга. Прикапва се на аргона от вътрешната страна (през ринга на гайката, а не от към външната страна)против саморазвиване (1лв). А и така вече не държи само резбата, а и заварката. Гайката я дават за 700кг, но е пробвано, ако издържи резбата 1800кг вдига.Материали - под 10 лв. Разкарване ... зависи.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    05.05.2011
    Не мога да редактирам горното, за това добавям тук.Кабели за даване на токКука за тегленеЛаптоп и кабел за Еку сканаСпецифични инструменти. На пример гаечен ключ 15, лимбус 7мм.

Напреднал шофьор Аватарът на loki
    Регистр. на
    12.05.2009
    На 10 или 11 юли ке пътувам от Русе към София мога да метна някъв багаж.
    FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
    ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
    миг невнимание и вече си татко

Регистр. на
    10.06.2007
    Цитат loki написа:
    На 10 или 11 юли ке пътувам от Русе към София мога да метна някъв багаж.
    Хрумна ми интересното предложение да си направим такава тема. Мисля, че ще е в помощ на някой, на който му се налага да пътува или да изпрати нещо. Нещо като carpool, но само за форумци.

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: Търся да наема / Бих услужил на колега

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •