Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

заден лагер на фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: здр

    По каква логика ключаря ти е избрал лагера аз лично незнам. Мисля, че той трябва да отговори. Как аз съм ги избрал съм се обосновал в предходния си пост.Поздрави.

    Коментар


      #17
      ЛАГЕР

      БЛАГОДАРЯ ТИ МН Airfan ПОЗДРАВИ

      Коментар


        #18
        Залагам 1 левче, че колата е без АБС. Значи и двамата колеги в общия случай говорят за едно и също, но единия е разцъкал горецитирания сайт, другият - каталозите. Затова се ЗАРминават мненията им. Единият ти е дал линк само към твоята главина, а другият - към твоята главина, плюс комплект гайка, и още нещо, затова е по-скъпа. На практика разлика между самите главини не трябва да има, ако и ддвете са за модел без АБС, каквато най-вероятно е твоята, но ние все още не го знаем, защото въпросът на колегата eh4ev07 явно не е ясно зададен.

        Коментар


          #19
          ЛАГЕР

          МИ НА ТАБЛОТО НАМА ЛАМПА ЗА АБС СЛЕДВАТОЛНО НЯМА :D

          Коментар


            #20
            Re: ЛАГЕР

            toliboli написа:
            МИ НА ТАБЛОТО НАМА ЛАМПА ЗА АБС СЛЕДВАТОЛНО НЯМА :D
            Добре обоснован отговор! Само моля те не пиши с главни букви. Моля... А по какво позна че няма лампа за АБС?

            Коментар


              #21
              Държа да отбележа, че е желателно, когато подмените лагер-главината отзад да си купите комплект с гайка и капачка най-вече заради капачката, защото старата капачка няма да легне така плътно върху новата повърхност на лагер-главината.

              Коментар


                #22
                Е пак си добре колега моя лагер струва 110 лева..(браво 1,8 16в с АБС)

                Коментар


                  #23
                  По този номер на Фиат - SKF VKBA1440. Струва около 70 лв.
                  Прикачени файлове
                  Brava 1.9 JTD 100, 2001

                  Коментар


                    #24
                    Re: здр

                    toliboli написа:
                    мненията ви се разминават ...
                    Не съм проверявал, но приеми че това дето пише Airfan по дефолт е вярно ...ПП/ Проверих, за твоето шаси номерата дето ги е писал Airfan са точните ... Или сваляш главината, носиш я в магазина и купуваш ... или отиваш в сервиз и им висиш на главата ...
                    Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                    Коментар


                      #25
                      Малко стара тема изравям от архива ама да попитам някой знае ли дали на браво с абс може да се сложи лагер за задната главина от браво без абс като се прехвърли гривната от стария лагер /при други марки коли това е възможно/ става въпрос з браво 1,8 97 год
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #26
                        stef написа:
                        Малко стара тема изравям от архива ама да попитам някой знае ли дали на браво с абс може да се сложи лагер за задната главина от браво без абс като се прехвърли гривната от стария лагер /при други марки коли това е възможно/ става въпрос з браво 1,8 97 год
                        Здравей,така като гледам в текдок няма да станат,размерите им са различни.
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #27
                          stef написа:
                          Малко стара тема изравям от архива ама да попитам някой знае ли дали на браво с абс може да се сложи лагер за задната главина от браво без абс като се прехвърли гривната от стария лагер /при други марки коли това е възможно/ става въпрос з браво 1,8 97 год
                          Може - ако успееш да извадиш гривната без да я нараниш и ако новата главина е застъргана за гривна или при стругар да я престърже на необходимия размер. Ама като знам колко е разликата в цената ще ти кажа че не си струва упражнението.
                          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                          Коментар


                            #28
                            stef написа:
                            Малко стара тема изравям от архива ама да попитам някой знае ли дали на браво с абс може да се сложи лагер за задната главина от браво без абс като се прехвърли гривната от стария лагер /при други марки коли това е възможно/ става въпрос з браво 1,8 97 год
                            Купи си нова от магазина, с ухото за АБС-а не е толкова скъпа.А другия вариант е да си намериш такава с АБС втора ръка и да се направи профилактика на лагера, аз си купих втора употреба заради съсипан венец, сменя се за 20- минути/стига да имаш камак - 32, - струва ми 10лв.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар

                            Working...
                            X