Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vantotrade

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тези Вантотрейд да знаете случайно дали не продават и части? Ако продават директно отивам от там да си купя каквото ми трябва и направо им казвам да го сменят или оправят!

    Коментар


      #17
      има магазин за части ,но ще ти отрежат главата до кръста .ако нямаш проблем с парите и търсиш бърз и качествен ремонт - правилно си се ориентирал.
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #18
        tomazo написа:
        има магазин за части ,но ще ти отрежат главата до кръста .ако нямаш проблем с парите и търсиш бърз и качествен ремонт - правилно си се ориентирал.
        Потвърждавам. Работят много бързо и качествено и режат през кръста за частите Обаче освен, че ти поправят колата ти дават и безценни съвети за експлоатацията и.
        Fiat Bravo GT -> дзверчето

        Коментар


          #19
          еее абе хора ще ме накарате от бургас до софия да доида да си правя колата много хвалби много нещо,но така трябва щом някои си вьрши сьвестно работата

          Коментар


            #20
            mirkooo написа:
            еее абе хора ще ме накарате от бургас до софия да доида да си правя колата много хвалби много нещо,но така трябва щом някои си вьрши сьвестно работата
            Заслужава си ама е скъпичко малко. На мен не ми излезе ама и ремонтът не ми беше голям. Преглед на алтернатор и смяна на кабелни обувки 25лв. Ама 2 часа търсиха какъв е проблема, че не ми зареждаше алтернатора. Докато ги чаках гледах някакви други ремонти и слушах за цени. За едно Браво смяна на ролки с ремък, маслото и филтър 350-380 лв нещо гакова. Малко много ми се видя. То верно, че на Бравото май е кофти смяната, че с тия 5 цилиндъра ама все пак са 300 и нагоре.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #21
              Ц, не става. От цялата кола бях сигурен в един компонент и те баш него да вземат да сменят...http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...?p=34894#34894
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #22
                И аз ходих при тях - бяха учтиви но неможаха да ми помогнат. Brava-та ми няма мощност. Замериха и уж всичко и неможаха да разберат какъв е проблема. Искам да си оправя колата но незнам къде.
                Brava 1.6/16

                Коментар


                  #23
                  Пробвай в другите сервизи, които сме препоръчали в тази тема, ако не - ще помагаме допълнително
                  Alles in Ordnung

                  Коментар


                    #24
                    ...

                    Коментар


                      #25
                      Sven написа:
                      Понеже бях и аз във Vanto нека споделя моето мнение.Кола с учтивост не се оправя!!!Повече там няма да стъпа! Тоя приемчика ми погледна колата от 20 метра и каза: "нищо и няма" Трябваше 50 пъти да питам ама сигурен ли си виж това виж онова.Поне бяха учтиви.
                      хммм странно... обикновено се чудят какво да ти открият за да ти вземат повече пари... може би е искал да ти каже че много й се вглеждаш ... Аз от Ванто съм просто очарован... въжте от Ауто Италия съм разочарован ... там по същия начин един много голям "разбирач" я гледаше отстрани и й откриваше проблемите, предложи ми цени които бяха 1.5 пъти по-скъпи от тези на ВантоТрейд и да я оставя там за 2 дни....п.п.: Във ВантоТрейд отивайте само след като сте се уговорили по телефона и сте си запазили час... иначе колегата точно заради това сигурно не са му обърнали внимание...!!!
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #26
                        ...

                        Коментар


                          #27
                          Диагностика

                          Здравейте,вчера бях на диагностика във ВантоТрейд, та искам да питам - учтиви - ок - но не съм много убеден.......Значи вкараха колата и пуснаха компютъра, един висок и по възръстен техник започна да търси грешка........След 1 час още не беше ясно какво е , но в един момент се заигра с нещо, викам си намери го.....в този момент доиде един който е шеф или де да знам......гледа и вика кво толкова се заиграваш, айде че няма място , а чакат други коли ... да ходи там където са му я правили преди ИТАЛСЕРВИЗ - няма да го коментирам - но колата ми повече там няма да влезеи монтьора разкачи компютъра прибра си отверчиците и клещичките, и затвори капакаДоиде и ми вика - ми потензиометъра на дроселнатане съм сигурен дали не си прибавям някоя и друга буква клапа е..... струва м/у 800 и 1000 лева, и трябва някой тук от нас да я покара за да видим как разходва за да сме сигурни ??????имах си запазен час и чаках цяла седмица за да мина на диагностика точно в този сервизи ме изпратиха да се радвам на живота - колата е след основен ремонт на двигател през ноември.......незнам но мисля да отида на още една диагностика в някой не толкова велик сервизкакво ще кажете ???П.П. Извинявам се ако някой от тук участващите работи във този сервиз, но ........ не смятам че така се работи
                          FIAT Brava 1.4 12V

                          Коментар


                            #28
                            Май няма техни служители в форума, но важното е мнението на клиента, т.е. твоето.Иначе по впечатлението на хората от форума, ако трябва да преслушвам компютъра на моята кола май ще бъде в ДКВ, засега са доволни хората...
                            FIAT Bravo 1.6 16V '97

                            Коментар


                              #29
                              Nikoga v DKV, zapomnete NIKOGA V DKV na iskursko shose!!! Ina4e krai s kolata vi !!!Marzi me da razkazvam istoriqta si... prosto ot edin moment nasetne se subudix s misulta, 4e nqma pove4e kola i tova beshe! NIKOGA V DKV

                              Коментар


                                #30
                                .Колега- брой до 10.Помиярите и некадърниците са навсякъде.Винаги ще има ядове с такива хора и не само автомонтьори-важното е да не ти пречат.Нали знаеш девиза на столетника-каквото и да става около мене аз продължавам да си живея
                                FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                                Коментар

                                Working...
                                X