Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило сбирки - Казанлък, Пловдив, ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Мерси, радвам се че ти харесва а на фаровете съм с 8000к на 1 степен височина и светят страхотно без никой да ми пресветва,ама на 0 става страшно :D
    Fiat Stilo 1.2 - 16v
    80hp - 6 Speed '02

    Коментар


      #62
      Определено добра среща се получи.Следващата среща предлагам да е в София, в началото на другата година, в неделя следобяд.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #63


        GTipo написа:
        Определено добра среща се получи.Следващата среща предлагам да е в София, в началото на другата година, в неделя следобяд.
        Аз съм За !!!! една среща на Стиладжиите в София само кажете кога и къде

        Коментар


          #64
          Re:

          Pilet000 написа:
          GTipo написа:
          Определено добра среща се получи.Следващата среща предлагам да е в София, в началото на другата година, в неделя следобяд.
          Аз съм За !!!! една среща на Стиладжиите в София само кажете кога и къде
          Брйте ме и мен

          Коментар


            #65
            Re:

            asen doychev написа:
            Pilet000 написа:
            GTipo написа:
            Определено добра среща се получи.Следващата среща предлагам да е в София, в началото на другата година, в неделя следобяд.
            Аз съм За !!!! една среща на Стиладжиите в София само кажете кога и къде
            Брйте ме и мен
            Ако има в София и аз ще дойда

            Коментар


              #66
              Айде и аз искам на стило среща Предлагам да е къмту средата на март обаче. Точно след 8-ми че там ще сме заети с жените... Пък и може да хванем по-хубави дни. Само къде да е? Може някъде където има достатъчно голямо място за каране, че ми е интересно каква разлика дава във вървежа мапнато и не мапнато стило Пък и други работи са ми интересни да огледам по колите ви я кастфонче туй онуй колонки може си харесам нещо Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #67
                Колеги,както писах по-горе - имам предложение http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=843606#843606
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #68
                  стило среща

                  готов съм

                  Коментар

                  Working...
                  X