Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило сбирки - Казанлък, Пловдив, ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    GTipo написа:
    20.11.2010 среща в Пловдив, по обяд - 14:00 часа.На тази среща съм почти сигурен че ще дойдем поне 3 стило-та от София.Мястото на срещата трябва да се уточни - достатъчно голям паркинг, и наблизо да има хубава кръчма ( обсег 10км е близо ).Ако няма друго - първия голям паркинг на универсален магазин е наш.Какво ще кажете?
    Тука вече няма пропуск с двете ръце съм ЗА!!!
    Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
    Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

    Коментар


      #32
      Други навити?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #33
        tomsan написа:
        Колежке, трябваше да изчакаш още малко или да беше завъртяла един телефон на някой от Заралии, защото уговорката за срещата пред стадиона беше изместена за 11:00 часа, а в последствие стана 11:30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05.Надявам се другия път да сме малко по-организирани, за да не ни засенчват бравотата както каза Попара по-горе :D.
        Първия на когото се обадих беше Заралия )) , той ми каза че ще пристигне късния следобяд ....Аз не се отказвам лесно и пак ще гледам да съм там, но този път трябва да ми дадете поне 3 телефона за връзка
        Fiat Freemont 2.0 140 h.p. 2012
        Fiat Stilo 1.6 16V 103 h.p. '02

        Коментар


          #34
          Ще дам на лични телефона си на всички, които ще идват. По един м-телски и един глобулски.Предлагам да се видим на Метро Пловдив, пак по това време.Адреса е бул. Санкт Петербург №135. После пловдивчани избират някоя кръчма :DЕдит: Пуснах ви телефоните, на който се присъедини - също!Ще има и други от форума от София
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #35
            Не че нещо ама за предната "среща" никой не се сети да я закачи горе или да и смени заглавието.Приятно изкарване.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #36
              GTipo написа:
              Ще дам на лични телефона си на всички, които ще идват. По един м-телски и един глобулски.Предлагам да се видим на Метро Пловдив, пак по това време.Адреса е бул. Санкт Петербург №135. После пловдивчани избират някоя кръчма :DЕдит: Пуснах ви телефоните, на който се присъедини - също!Ще има и други от форума от София
              Това Метро е с винаги пълен паркинг.Особено в събота и неделя.По-добре да се съберем на Метро2.НА околовръстното шосе и на около 2км от АМ Тракия.Или на паркинга на магазина за детски играчки Джъмбо. Паркинга му е винаги празен и се намира на същото Околовръстно шосе,срещу Метро2.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #37
                Тоя път и аз съм пас.
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                Коментар


                  #38
                  emzo написа:
                  Не че нещо ама за предната "среща" никой не се сети да я закачи горе или да и смени заглавието.Приятно изкарване.
                  tomsan написа:
                  Тоя път и аз съм пас.
                  Е, не е честно! Ако някой каже че му е отказано да популялизира среща която е решил да организира в този форум ще излъже! Който се е нагърбил с организацията винаги може да ми пише и да получи всякаква подкрепа по публикуването.Аз също може да намина, ако колегите от София които ще идват ме вземат за компанияНали уж сме в този форум да се забавляваме, а не да си образуваме нови нерви ...

                  Коментар


                    #39
                    RedStorm - прав си!Нека да е Метро2 тогава. Намерих мястото в нета:http://maps.google.bg/?q=http://www....5.xml&z=16emzo, tomsan, надявах се всички да се съберем този път. Никой не се опитвам да дразня, опитвам се да се реванширам за предната среща.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #40
                      Темата за известно време е със статут "Важна"
                      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                      Коментар


                        #41
                        GTipo написа:
                        RedStorm - прав си!Нека да е Метро2 тогава. Намерих мястото в нета:http://maps.google.bg/?q=http://www....5.xml&z=16emzo, tomsan, надявах се всички да се съберем този път. Никой не се опитвам да дразня, опитвам се да се реванширам за предната среща.
                        Ще се съберем, ама напролет.
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                        Коментар


                          #42
                          ilkor написа:
                          Е, не е честно! Ако някой каже че му е отказано да популялизира среща която е решил да организира в този форум ще излъже! Който се е нагърбил с организацията винаги може да ми пише и да получи всякаква подкрепа по публикуването.Аз също може да намина, ако колегите от София които ще идват ме вземат за компанияНали уж сме в този форум да се забавляваме, а не да си образуваме нови нерви ...
                          Да, дори имам предупреждение затова !http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=762968#762968Организирането на среща "перманентен спам" ли е ?Това е и причината настоящата тема да е пусната от @hoodкрай на
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #43
                            emzo написа:
                            Организирането на среща "перманентен спам" ли е ?Това е и причината настоящата тема да е пусната от @hood
                            Нека когато говорим да казваме нещата както са си. Много добре знаеш за какво е предупреждението.Решил си да организираш среща? - Ами пусни си тема в раздела за срещи!!!!!!!!!!!!!!!! Елементарно е ...Естествено е че в раздела за технически консултации няма как да се организират срещи!Потвърждавам това което съм написал по горе:
                            ilkor написа:
                            Е, не е честно! Ако някой каже че му Е ОТКАЗАНО да популялизира среща която е решил да организира в този форум ЩЕ ИЗЛЪЖЕ! Който се е нагърбил с организацията винаги може да ми пише и да получи всякаква подкрепа по публикуването.
                            Естествено темата за срещата няма как да е в друг раздел освен този - уточнение ... щом е нужно.

                            Коментар


                              #44
                              Ще изпратя на повечето, които имат стило по 1 лично, може да не са видяли темата.Последно:Паркинга на магазин Джъмбо, събота 20.11.2010, Пловдив, 14:00 часа.Това намерих в нета за адреса:Plovdiv Kostievo vilage, Municipality of Maritza, Plovdiv Region 48th street No149 Ring road Plovdiv (in front of Metro 2)илиhttp://maps.google.bg/?q=http://www....Въпреки че сбирката е на Стило, ще се радвам да се видим и с други съфорумци. Все пак за Фиатчета става въпрос П.П. Доста хора на лични ми казаха че ще дойдат, въпреки че тук не са писали.Благодаря на всички, и да носите фото! :D
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар


                                #45
                                Колеги аз работя до 16:00 ч. в събота!Но след работа ще мина да видя за кво става дума ако има все още хора останали ще е добре!

                                Коментар

                                Working...
                                X