Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ползва покривало за кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой ползва покривало за кола?

    Колоеги кой от жас ползва покривало за кола или нещо подобно. Аз си купих миналата година едно от бриколажа изглеждаше много готино отвътре с едно микичко подобно на памук а отвън като наилон. Обаче сега започна да се къса на наи различни места като вестник. Затова моля даите савает или препоръчаите нещо подобно. Блъгодаря
    FIAT Brava SX 1.9 JTD 105 1999г.
    Подкрепете в Facebook "Не на скъпите горива в България"

    #2
    брезент Но според мен няма смисъл от тея покривала колата седи влажна и се драска от финните частици боклуци вътре Аи гледката е някак соц...
    Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

    Коментар


      #3
      мда някак си не е Фешън да слагаме такива работи
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #4
        баща ми едно време, всяка вечер я завиваше, и всяка сутрин я отвиваше, все се чудех от къде толкова нерви у тоя човек
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #5
          офертата зимата е един картон на предния джам и го хващаш с чистачките и на сутринта го махаш и газ
          fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
          alfa 145

          Коментар


            #6
            това с картона действа,виждал съм го и мисля и аз да го практикувам тая зима
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #7
              А картонът като се намокри и замръзне, не залепва ли за стъклото?
              преди - TIPO
              сега - VOLVO XC60

              Коментар


                #8
                kontrakciqta написа:
                Аи гледката е някак соц...
                Да ти кажа на Русалка съм виждал Ферари, завито с брезент Ферари и гледката не е никак соц....
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  paralesa написа:
                  това с картона действа,виждал съм го и мисля и аз да го практикувам тая зима
                  + 1 .. И аз го обмислям за тази зима.
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    Покривало от бял тънак брезент.Слага се за не повече от минута.Лятото,когато не намираш сянка и температурата е поне 30+ след манипулацията климатика наваксва за нула време.При соца ги карахме без клима и затова сравнението е безпредметно.Да не говорим,че на млади години се е случвало посред бял ден опъваш покривалото и след това ,,опъваш,, в нея но това е друга тема. :D Зимата не виждам смисъл, имам гараж пък и как ще го прибереш мокро-замръзнало.
                    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                    Коментар


                      #11
                      Когато си купих колата, взех от Пркатикер едно покривало което изглеждаше много добре,но след 2-3 седмици просто му се разказа играта,разкъса се от всякъде. Така че не им вярвам на тия боклуци дето ги продават,по-добре си е брезента ,но струва ли си?А най-добре е гараж.

                      Коментар


                        #12
                        Май не сте виждали залепнал за джама картон ?
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Като имах жигула постоянно я завивах с брезент и така си запазих оригиналната си боя по нея.и наистина брезента има голям ефект.запазва боята и охлажда през лятото е не е с много ама е фаида.+1 за брезента.
                          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                          Коментар


                            #14
                            Нашата Жигула от 1977 до 2000 година никога не е завивана, и пак си беше с оригиналния цвят (тъмно зелен) и гланц.Като гледам Ланчата сега - същото - нито е завивана, нито ще я завия някога - боята й е като нова.Аз леко не виждам смисъл от подобно покриване на колата, ма щом вие виждате...Пък колкото лесно се слагат тия брезенти, толкова лесно се и свалят от минаващ наблизо недобронамерен гражданин Ха, сега се сетих как на една Нова Година някой хвърляйки бенгалски огън от балкона беше запалил брезента на една кола пред блока, че слизахме с приятели да я загасим. После човека ни почерпа, че сме му угасили брезента

                            Коментар


                              #15
                              друго си е печка в колата :D
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X