Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паркирал си като идиот!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паркирал си като идиот!

    Не знам дали има такава тема, но помня, че по едно време в медиите имаше подобна акция. Е, надявам се във форума да няма и започвам със следващата снимка. Мястото е паркинга на БИЛА в Пазарджик. Бравата е спряла напречно на останалите коли, като при това е заела и 2 места за инвалиди?! Видях го собственикът като се прибираше в колата, изглеждаше в добро здраве.
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Венко ,в Пазарджик такива идиоти бол...С лопата да ги ринеш...Сега ,като са разкопали нашата улица ,демек Райко Алексиев ,паркирането е ужас...Всеки спира ,където му е кеф ,даже днес някакъв идиот ми се скара ,че съм спрял пред заден вход на блока му...Преместих си колата без да се заяждам ,ама и не останах да чуя още какво имаше да казва ,понеже продължи да си говори някакви простотии...Но е немислимо да си намериш място ,особено вечер ,и сега ,като трябва да търся за две коли е направо ужасТ...Онзи ден пък една 155 беше спряла така на паркинга срещу Хотел Тракия ,че заемаше място за 3 коли...А това със заетите три места съм го виждал и с А-класа...Направо се почудих как е успяла русата ,да спре така...За жалост не съм снимал ,но занапред ще гледам да снимам изцепките...ПП:Между другото ,как се справя новото возило? Преди 3-4 дни те видях при пощата ,но говореше по телефона и реших да не те притеснявам...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Като арабин в пустинята... И в Кюстендил не са малко такива.. 9 от 10 са от нежния пол.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Имахме май такава тема... Нещо ми се мота из главата - как паркират жените, или нещо такова. Като на село на мегдана!

        Коментар


          #5
          Има една приказка:"Момичето може да го извадиш от селото, ама селото от момичето, никога".То и за мъжете важи.А иначе ... ако целия паркинг е празен [както се вижда на снимката с червената Brava], не виждам особен смисъл от трагедии.Инициативата "Паркирал си като идиот" е в малко по-друг смисъл.
          начин да изразим възмущението си спрямо лошо паркиралите шофьори, които пасивно пречат на останалите участници в уличното движение
          Очевидно, в него момент, тази Brava едва ли пречи на някого.Да са живи и здрави всички де, дано никога не се нуждаем от местата за инвалиди където и да било.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            Malone написа:
            Има една приказка:"Момичето може да го извадиш от селото, ама селото от момичето, никога".То и за мъжете важи.А иначе ... ако целия паркинг е празен [както се вижда на снимката с червената Brava], не виждам особен смисъл от трагедии.Инициативата "Паркирал си като идиот" е в малко по-друг смисъл.
            начин да изразим възмущението си спрямо лошо паркиралите шофьори, които пасивно пречат на останалите участници в уличното движение
            Очевидно, в него момент, тази Brava едва ли пречи на някого.Да са живи и здрави всички де, дано никога не се нуждаем от местата за инвалиди където и да било.
            Защо смяташ, че точно в този момент не пречи? На паркинга има 4 места за инвалиди, от които бравата е заела две. Тези места са най-близо до входа на магазина и са запазени за инвалиди. А не някой да паркира, защото в момента местата са свободни и не се чува тракане на патерици.И не знам как направи извода, че целия паркинг е празен . На снимката се вижда много малка част от паркинга.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Разбира се Snake, прав си, нямал съм намерение да споря.Идеята ми беше, че едва ли има смисъл от трагедии, ако все пак има къде да се спре.Не ми обръщай внимание. Има в пъти повече и в пъти по идиотски ситуации на пътя от тази.
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #8
                Абе дразнители са си такива, лично мен ме дразнят, дори съжалявам, че не му снимах и номера. Нещо повече, в зависимост от настроението ми, понякога имам желание да постъпя като героя на Джим Кери от "Аз, моя милост и Айрин" . Ако си гледал тази велика комедия, не може да не помниш момента, в който добрият Чарли побесня от един шофьор в отлично здраве, който нагло спря на място за инвалиди и пъргаво изскочи от колата. В този момент Чарли се превърна в тъмната си половина Ханк и потроши колата му. Е, има известен риск завършекът да е пак като в споменатия филм : http://www.vbox7.com/play:0a224bfc&start=4050
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Паркирал си като идиот!

                  Колеги , струва ми се , че има и по-лесен начин .Аз веднъж се обърнах към охраната питайки ги аз ли съм балама , че търся място за паркиране и карайки се с жена ми .Дрезгавият ми глас и обилието ми от килограми ги накара да отидат и да помолят тариката паркирал на мястото за инвалиди да се премести.И на мен ми идва да хвана за гушата някого , но на тия охранители затова им плащат - да въвеждат ред.Радвам се , че има хора като мен , които се възмущават от тая наглост.
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #10
                    Инициативата "Паркирал си като идиот", доколкото се сещам, беше на някъв младеж, който лепеше стикери с този надпис по колите на "шофьори-идиоти". Мисля, че това е доста по-цивилизован начин да накажеш някой за неуважението му спрямо другите шофьори или пешеходците, отколкото да му драскаш колата с пирони, ключове и др. или да му пукаш гумите. Понякога само 20-30 сантиметра в ляво или дясно са достатъчни да се отвори още едно място за паркиране. КОЛЕГИ НЕКА ДА СЕ УВАЖАВАМЕ ВЗАИМНО И ДА НЕ МИСЛИМ, ЧЕ СМЕ САМИ НА ПЪТЯ ИЛИ ПАРКИНГА. Ако някой ми каже от къде мога са си взема или поръчам подобни стикери ще съм му много благодарен.
                    TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
                    ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
                    НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      Като арабин в пустинята... И в Кюстендил не са малко такива.. 9 от 10 са от нежния пол.
                      В Кюстендил всичко има :D. По интересно е да показваме видеота свързани с паркиранията. Точно преди да си замина една дама ме помоли да и изкарам колата Смартче , понеже я било страх да не се удари, а то има място за цял зил :D
                      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                      Коментар


                        #12
                        zdrawko написа:
                        Инициативата "Паркирал си като идиот", доколкото се сещам, беше на някъв младеж, който лепеше стикери с този надпис по колите на "шофьори-идиоти". Мисля, че това е доста по-цивилизован начин да накажеш някой за неуважението му спрямо другите шофьори или пешеходците, отколкото да му драскаш колата с пирони, ключове и др. или да му пукаш гумите. Понякога само 20-30 сантиметра в ляво или дясно са достатъчни да се отвори още едно място за паркиране. КОЛЕГИ НЕКА ДА СЕ УВАЖАВАМЕ ВЗАИМНО И ДА НЕ МИСЛИМ, ЧЕ СМЕ САМИ НА ПЪТЯ ИЛИ ПАРКИНГА. Ако някой ми каже от къде мога са си взема или поръчам подобни стикери ще съм му много благодарен.
                        от тукhttp://www.kato-idiot.com/ или си изтегляш фаила и си ги разпечатваш в някое рекламно студио
                        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                        Коментар


                          #13
                          Паркинга на техномаркета срещу метро в ПловдивНямаше никъде места а този ..........
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            А това съм Аз.Кой ме е снимал?
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              #15
                              Паркирал си като идиот!

                              Колеги , струва ми се , че охраната на търговския комплекс може да се намеси и да разпореди на въпросният гражданин да паркира като хората.Приятно впечатление ми беше направил паркинга на ПИКАДИЛИ ( до болницата ) - Варна .Въпреки катастрофалният недостиг на места , на местата за инвалиди не беше паркирал никой.Част от охраната беше на паркинга . Значи има начин.Или пък ако изтърват паркиралият идиот , могат да съобщят номера му по вътрешната транслация поканвайки го да си премести движимата собственост
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар

                              Working...
                              X