Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15-ти септември е!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и аз като бях ученик с нетърпение чаках първия учебен ден и след това с нетърпение ваканцията,но уви вече чакам с нетърпение почивните дни и отпуските .работя като барман в един от боулингите в Габрово и цял ден при нас беше пълно с усмихнати ученици носещи букети,които идват при мен и викат"може ли една кола"и ситскат паричките си и ми се прииска отново да съм ученик ама свърши вече.успех на тези които са ученици и на учащите деца на колегите.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #17
      fiatmaniak написа:
      Хайде да не се залъгваме че този ден е празник. За всеки ученик това е най-гадния ден през годината.
      Аааа, не така, колега! Не с лошо! Любознателна съм си била винаги и за мен първият учебен ден беше повече от празник! С едно особено вълнение пристъпвах училищния праг, след като чинно съм провела тържеството по случай откриването на учебната година!Сега да ми кажат - тръгвам с най-голям кеф отново на даскало!
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #18
        Irka_fihi написа:
        fiatmaniak написа:
        Хайде да не се залъгваме че този ден е празник. За всеки ученик това е най-гадния ден през годината.
        Аааа, не така, колега! Не с лошо! Любознателна съм си била винаги и за мен първият учебен ден беше повече от празник! С едно особено вълнение пристъпвах училищния праг, след като чинно съм провела тържеството по случай откриването на учебната година!Сега да ми кажат - тръгвам с най-голям кеф отново на даскало!
        И за мен първия учебен ден беше вълнуващо изживяване, но след 15-ти хич не ми харесваше. Особено със входящите нива-ужас. После свикваш разбира се. Сега се радвам на моята племеничка която вчера за първи път пристъпа училищния праг и беше много развълнувана.Все едно аз бях тръгнала на училище. А за мен първия учебен ден ще е на 1 октомври-отново изпити и изпити и ..безсънни нощи

        Коментар


          #19
          Айде тая година стартираме на 16-ти септември. Вече сме 7-ми клас (и 3-ти )... и да не забравите да карате на фарове - трябва да пазим децата

          Коментар


            #20
            +1 първокласничка :D . Оня ден беше бебе, егати!
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #21
              След 8 клас, училището си е загуба на време и средства. Поне каквато е системата в сегашния й вид.

              Коментар


                #22
                К’во говориш... ей го е - шампион: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...208530#1208530 (приятно четене)Не знам дали и до 8-ми клас е стигнал, ама има книжка, представяш ли си?!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                Коментар


                  #23
                  Bane написа:
                  След 8 клас, училището си е загуба на време и средства. Поне каквато е системата в сегашния й вид.
                  Абсолютно вярно.
                  1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                  Коментар


                    #24
                    jenshen73 написа:
                    Честито на учениците, които не мразят училището. Честито и на всички родители, чиито деца днес ПАК са на училище.А на 21 годишните хейтъри, дето нищо не са усвоили - ми такива сте си били ... деца на промяната, но нищо не се е променило...
                    Не знам точно как да разтълкувам мнението ти, но аз съм от тия хейтъри, които не харесваха училището и никога не съм го чакал с интерес.Фактите показват, че тези, които обичат училището са обикновено малоумниците, които се довличат в час когато си поискат. По цял ден бяха в кафето до училището, бяха "гъзари" и се заяждаха с който им падне.Моя мироглед беше, че училището или каквото и да правиш, трябва да го правиш както трябва. И за това не съм чакал с интерес да започне новата учебна година, защото следват много задължения.Иначе да, ако висях по цял ден в кафето на лаф и цигара, то сигурно и аз щях да го харесвам. За сметка на това в университета си взимах изпитите с 1 до 2 дни учене и постоянно бях навън, защото логиката на всичко произлиза от 5 прости формули.А тия, които бяха в кафето в училище им се струваше, че учат ядрена физика и някой им говори на извънземен език, а всичко е толкова елементарно. И като дойдоха изпитите половината отпаднаха по естествен принцип, другите се затваряха да учат, което и те не знаят какво учат, ама да скалъпят нещо.Иначе да, честито да им е на децата. Честито, че ще се запознават с нови хора. Честито, че сега им започва живота, на който хубав, на друг не толкова розов.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #25
                      Хубаво си беше на училище - безгрижие , смях , ама си минават годинките няма как ...

                      Коментар


                        #26
                        За мен безгрижие и смях беше друг път. Бая го мразех това училище загубено.Виж в университета си беше безгрижие и смях и непрекъснато ми бе хубаво За училището никак не съжалявам, ама грам. За университета ми е мъката
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          #27
                          BO написа:
                          jenshen73 написа:
                          Честито на учениците, които не мразят училището. Честито и на всички родители, чиито деца днес ПАК са на училище.А на 21 годишните хейтъри, дето нищо не са усвоили - ми такива сте си били ... деца на промяната, но нищо не се е променило...
                          Не знам точно как да разтълкувам мнението ти, но аз съм от тия хейтъри, които не харесваха училището и никога не съм го чакал с интерес.Фактите показват, че тези, които обичат училището са обикновено малоумниците, които се довличат в час когато си поискат. По цял ден бяха в кафето до училището, бяха "гъзари" и се заяждаха с който им падне.Моя мироглед беше, че училището или каквото и да правиш, трябва да го правиш както трябва. И за това не съм чакал с интерес да започне новата учебна година, защото следват много задължения.Иначе да, ако висях по цял ден в кафето на лаф и цигара, то сигурно и аз щях да го харесвам. За сметка на това в университета си взимах изпитите с 1 до 2 дни учене и постоянно бях навън, защото логиката на всичко произлиза от 5 прости формули.А тия, които бяха в кафето в училище им се струваше, че учат ядрена физика и някой им говори на извънземен език, а всичко е толкова елементарно. И като дойдоха изпитите половината отпаднаха по естествен принцип, другите се затваряха да учат, което и те не знаят какво учат, ама да скалъпят нещо.Иначе да, честито да им е на децата. Честито, че ще се запознават с нови хора. Честито, че сега им започва живота, на който хубав, на друг не толкова розов.
                          Две години ти отне да ми видиш мнението ли бе? Моя син днес е първолак, а преди две - си беше още дете в детската градина... Свърши му свободията, почна тиранията, но какво да се прави - трябва да се учи
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар

                          Working...
                          X