Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари по "Темпомат за Стило"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Благодаря за снимката а дали знаеш дали мога да си сложа тази ръчка допълнително и каде и кои може да ми направи темпомата мерси предварително

    Коментар


      #32
      Можеш, да си сложиш допълнително! Но, не знам кой и къде.
      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

      Коментар


        #33
        мерси за отговора ако някои има идея каде и кои може да ми сложи темпомата да помага ще сам мн благодарен

        Коментар


          #34
          Емзо ,дай малко подробности за свързването на кабелите към двата бутона за осветяването на таблото. Как го измайстори там? Писах ти и на л.с.
          STILO JTD 1.9- 115 BLACK

          Коментар


            #35
            Вчера проверих дали съм окабелен и за жалост под волана нямах бялата букса. За това пък на кафявия конектор имам 6 кабела и излизат 2. Искам да попитам дали съм разбрал всичко ,което трябва да се направи. Значи пин А5 го връзваме към 12в. ,които имаме само на контакт (хайде тези ,които са си сложили темпомата по тази схема да споделят от къде са взели 12в , за да не се лутаме с мултицета между кабелите) , за пин А4 и А2 прекарваме 2 кабелчета до купето и ги свързваме със съответните бутони , след това пак намирам 12в ,които имаме само на контакт и ги закачаме на 2-та бутона. От другия черния конектор гледаме за пин А2 ако влиза кабел и излиза от другата страна всичко по схемата ли ние готово или? Ако липсва пин А2 от другата страна си го взимаме както пин А5 и пак към 12в нали така?
            FIAT STILO 1.9JTD 2002

            Коментар


              #36
              Хайде да се похваля и аз съм темпоматнат и е много голям кеф ))
              FIAT STILO 1.9JTD 2002

              Коментар


                #37
                Здравейте. Днес реших да си пусна кабели за темпомата,но до там си останах...Моля някой да покаже някоя снимка за крайната фаза,особено когато закачаме копчетата. Значи, стигнах до фазата -грешка P0703 Brake signal invalid-изчистихме я и не се появява повече. Просто темпомата не тръгва. Темпомата сигнализира ли когато се включва и изключва на място-дава ли някакви съобщения на борда? Сигорно 4-5 часа проби и нищо. Благодаря на всички. И да попитам,ако пин а5 ,от кафевия конектор,и пин а2-от черния конектор се свържат на едно също място към 12 волта,има ли проблем?
                STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                Коментар


                  #38
                  Стандартно не сигнализира на таблото.Няма значение откъде ще вземеш 12в.С ФЕС можеш да следиш дали ЕКУ-то вижда темпомата.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #39
                    С фес еку то вижда темпомата, но показва че е неактивен ,и какво означава стандартно не се вижда,при тебе как се вижда-не трябва ли да има круиз контрол -он на борд компа? Как разбираш каква скорост си му задал? И здрасти,как беше в изгнание...
                    STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                    Коментар


                      #40
                      Ами като се добави темпомата не се вижда на таблото, за да се вижда се прави прокси алайнмънт с ЕЛМ и кракнат ФЕС.След това се вижда на таблото:http://youtu.be/oKTCiJKl_u0Обаче, понеже схемичката в темата е "опростена" и няма предвиден ключ за ОН/ОФФ - изписва това съобщение при всяко едно палене и аз лично го разкарах, че ме дразнеше.Оригиналната схема/пръчка/джойстик има бутон за включване и изключване на темпомата като цяло.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #41
                        И по какво да разбера,че темпомата работи? И колко километра съм му задал? Или той само фиксира достигнатите км,и ги подържа?
                        STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                        Коментар


                          #42
                          Визуално никак, реално - да, стига и си поддържа зададената скорост.Общо взето екстра, която ползвам нон стоп, особено като трябва да спазвам 40-50км/ч в населени места
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #43
                            Настана леко прояснение. Ще тестваме пак.Благодаря и до скоро.
                            STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                            Коментар


                              #44
                              проблем с темпомата

                              Здравейтенаскоро си монтирах и аз темпомат използвах оригинална ръчка обаче имам един проблем когато го включа темпомата и понякога почва да придърпва самата кола помогнете благодаря предварително

                              Коментар


                                #45
                                Нормално е.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X