Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари по "Темпомат за Стило"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Средния го засякох със стааария метод пълниш догоре и допълваш, излезе ми около 5.8 (без климатик). Преди на същия маршрут и с климатик (може би по-леко каране) ми излизаше 5.2
    Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

    Коментар


      #17
      Някой колега със ЗАВОДСКИ монтиран круиз контрол, може ли да каже при него така ли е при палене ?http://www.youtube.com/watch?v=oKTCiJKl_u0
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Ако говориш за съобщението’ Круиз включен",така е само ако е на позиция " on" при запалване или даване на контакт.Ако не е включен си пали без този надпис.
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          #19
          Точно в теб се надявах за отговор.Значи ще трябва да си преработя схемата, че това ми го изписва при всяко палене и малко досадно.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Аз пък заради теб сега си играх да го изпробвам :D Досега не бях палил с вкл. круиз.
            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

            Коментар


              #21
              темпомат за стило

              Може ли да попитам ако от едната страна има 3 а от другата страна 7 кабела на този конектор кам кое окабеляване спада колата ми.
              ФИАТ СТИЛО 1.8 16V

              Коментар


                #22
                Re: Коментари по "Темпомат за Стило"

                Предварително благодарности на Еmzo и ако може да ми даде6 скаип или телефон за контакт сас теб 6те сам ти много благодарен
                ФИАТ СТИЛО 1.8 16V

                Коментар


                  #23
                  Аз нещо не разбрах - в описанието пише:D4B (Кафяв конектор) Pin A2 ------> (зелен) RESUME Pin A4 ------> (оранжево/черен) SPEED +VE - тук имам инфо за разминаване на цветовете, няма значени това, пин А4 е SPEED - VE Pin A5 ------> (виолетов) ON/OFFа пък след това на схемата е дадено, че пин А5 е директно вързан към 12Vпин А4 е ON/V+ пин А2 е RESUMEОт така написаното само пин А2 съвпада. Не разбрах ПИН А5 защо е постоянно вързан към 12V и защо А4 стана ON/V+ .Реално как се пуска и спира автопилота и кой е пина за V- ?И черния D4 кънектор е този от 1-вата снимка над кафявия, ако правилно съм разбрал ?Дано скоро подкарам и аз тази екстра

                  Коментар


                    #24
                    Дефакто А5 е за пускането в оригиналната схема, но тъй като нашата е модифицирана (съкратена), съм написал че А4 е ОН/В+, защото реално с него бутон се пуска(при първоначално натискане) и се ускорява (като се задържи или натисне бутона).на А5 има 12в. за да е активиран постоянно, като функция.Т.е. ЕКУто да вижда, че има круиз контрол.Да, на снимката са D4 конекторите.Единия се води D4A, другия - D4B
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #25
                      Благодаря за бързия отговор!Значи мога да сложа на пин 5 на кафявата букса едно двупозиционно ключе за ON/OFF, за да не е винаги включен или това не е проблем да е активиран постоянно ?Ако няма кабел, който да излиза от Пин 2 от черния кънектор, дефакто означава, че стоп машинката е с два кабела нали така?Проблем ли е ако и на съединителя машинката е с 2 кабела?И кой е кабелът за намаляване на скороста?От къде взимате тези схеми за позициите на кабелите на ЕКУ-то ?

                      Коментар


                        #26
                        kartell написа:
                        Благодаря за бързия отговор!Значи мога да сложа на пин 5 на кафявата букса едно двупозиционно ключе за ON/OFF, за да не е винаги включен или това не е проблем да е активиран постоянно ?
                        Не е проблем.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #27
                          Интересува ме дали мога да си закач оригинални копчета на волана за оправление на темпомата или копчетата са заедно с волана и трябва да се сменя целия волан . Което няма да направя де . И другото е дали няко немойе да ми каже каде и кои може да ми сложи темпомата читаво и колко парички горе долу ще ми струва . Мерси предварително !

                          Коментар


                            #28
                            Бутоните на волана НЕ са за темпомата.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #29
                              Едните са за ЦД а другите не са ли за темпомата на каптивата са така ?

                              Коментар


                                #30
                                Не са! Другите са за телефона,гласови бележки и др. такива.Ето го темпомата!
                                Прикачени файлове
                                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                                Коментар

                                Working...
                                X