Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари по "Темпомат за Стило"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коментари по "Темпомат за Стило"

    Коментари по темата Темпомат за Стило Честито колега.Най на края.Със здраве да си го темпоматваш.
    Bravo JTD 105 '98

    #2
    Хехее супер, я дай малко по-подробно инфо заедно със снимките :D.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      #3
      и на мен ми е особено интересно какво се е получило ...

      Коментар


        #4
        Юруш народе, дано да сте изцяло окабелени.Или по-скоро ... дано да не сте с две леви ръце
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Евала банда, страхотна работа.За материала и обясненията... просто без коментар Много се радвам че успя и се надявам скоро и други колеги да се сдобият с тази прекрасна екстра.п.с Ами инфото не сме го крили темите в Алфа и Ланча форума си седят от месеци, нужни са само ентусиасти с поялник
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #6
            Eто и моя замисъл:Да сваля бутоните за управление на трип компа.Най-левите са за осветление на таблото (интензитета му).Мисля да направя схема, с превключвател, който да е скрит някъде и да превключвам с него функциите (интензитет - темпомат). Реално аз поне увеличавам на макс. осветелението и не го пипам, освен ако не свалям акумулатора А и бутоните са на много удобно място за опериране с тях, дори и има километраж/оборотомер нарисуван на тях.п.с. похвалих ли се, че колегата vsd ми изчисти гадната дъвка от бутоните
            Прикачени файлове
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Колегата Airfan се е разтърсил и се оказва, че може и на EDC15 - Bravo/a/MareaСтей тюн’д ама не на полусъединител
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Давай схемата колега да я пробвам на Бравото.

                Коментар


                  #9
                  Тук ще коментираме за Стило.За Браво/а/Мареа пускам нова тема.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Колеги и аз вече съм с темпомат. Благодарности на emzo. Колата се оказа окабелена. Намерих си лостче за управление от Алфа 147 на много добра цена от автоморга. Пасва идеално. Стана като оригинално.
                    Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

                    Коментар


                      #11
                      Браво колега, попълни си само в подписа, с какъв мотор е колата Не че не знам де, ама другите не знаят
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Най-после изпробвах новия си темпомат на достатъчно дълъг път - резултатът: голям кеф + 0.5-1/100 по-висок разход.
                        Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

                        Коментар


                          #13
                          Ти си 1ия разписал се с по-голям разход.Каква е колата , бензин или дизел ?
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Да и аз това забелязах. Дизел 1,9JTD. При зададена скорост 140 по GPS (150 по км) по магистралата моментния ми е около 7. Като намаля скоростта до 100км моментния пада до 4,5-5.
                            Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

                            Коментар


                              #15
                              Моментния не го гледай, зависим е от много фактори.Средния гледай, колегата radoslavdp беше споменал назаде ис стило темата, че трип компа показва повечко при зацапан MAP сензор.п.с. Абе друго е така като си попълниш подписа Да те знаем, какво караш/
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X