Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен гърмеж на газовата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ами освен да я украся с един лабда контрол, дето ми се премята тука откак съм взел уредбата от Пловдив, просто Момците дето я монтираха тук решиха, че е излишно да се слага. Май само това ще е нещо, дето ако не оправи проблема, поне няма да е излишно. Давам я на сина си да я кара, та не искам да се чувства в нея като във влакче на ужасите, ама едно ли е!
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #32
      Хубава работа да имаш ламбда контрол и да седи в избата, а тея мастори дет са казали че нема да трябва може просто да не са знаели как д аго вържат или как да го обучат щото ако е по стар модел можеби ще иска връзка със комп, сега по новите са самоадаптивни и се обучават сами. Но дори да иска адаптация виж го ква марка е и все ще се намери газ сервиз дето да може да го монтира и обучи за колата ти.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #33
        На нещото пише EMULATORESONDA LAMBDABOSCH MONO И на една лепенка пише gaz, знак ламбда и CPU Това бош моно не ми звучи много добре, може и да не е за пълна инжекция... Но пък беше на браво монтирана, а не знам дали има браво да е моноинжекция.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #34
          Тва е емулатор за ламбда сонда не е газ контрол, тва чудо лъже компа да не отчита грешки на ламбда сондата при работа на газ, не е тва дет ти тряя Някои компове тва не ги бърка за тва и не са ти го сложили.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар

          Working...
          X