Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да има ли спам теми във форума ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ogi28b написа:
    blondi_74 написа:
    С цялото ми уважение към ogi28b бих искала да кажа , че никога чара на един човек не би могъл да компенсира интелекта или липсата на такъв, не знам защо колкото повече чета постовете му и се убеждавам че съм права Няма проблем ако не разбере това което написах, разбирам го и няма да му се сърдя
    Моля да се уточниш какво точно искаш да кажеш, в противен случай мнението ти ще се счита като обида директно срещу мен, за което друг модератор ще бъде предупреден, а аз лично го считам за СПАМ, защото не е по-темата, а засяга личното ти мнение към потребител на форума, а както казва един твой приятел - ако имаш нещо да ми кажеш - използвай системата за л.с., моля!Странни хора сте, не стига че директно нарушавате правилата, ами измислихте 16 000 теми да се оплаквате от това.
    Ако уточня какво съм искала да кажа ще ми бъде ли махнато предупреждението или погрешно съм те разбрала ?

    Коментар


      #32
      blondi_74 написа:
      Ако уточня какво съм искала да кажа ще ми бъде ли махнато предупреждението или погрешно съм те разбрала ?
      Можеше да го зададеш този въпрос и на Л.СПредупреждението ти е наложено уместно от колегата и не смятай да правиш пазарлъци!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #33
        J T D написа:
        blondi_74 написа:
        Ако уточня какво съм искала да кажа ще ми бъде ли махнато предупреждението или погрешно съм те разбрала ?
        Можеше да го зададеш този въпрос и на Л.СПредупреждението ти е наложено уместно от колегата и не смятай да правиш пазарлъци!
        Не правя пазарлъци, може би не схванахте иронията и НЕ СЕ МОЛЯ на никого колега, не разбирай погрешно любезния ми тон,като молба -абсурдно е!Когато съм виновна си го признавам и искам извинение, но не и сега!Знам, че можеш да ми сложиш второ предупреждение или бан, но това няма да направи Оги по-интелигентен и няма да направи системата за наказания по-ефектна!Добре!Давай поне така ще се убедиш че не съм го написала , за да правя пазарлък, но поне преди това ще мога да кажа това което мисля.Сред вашия екип има хора,които уважавам, но никога не бих се молила за себе си, виж бандата е друго нещо, правили са много за мен и бих направила същото за тях. Абсурдно е , че ще ми дадат предупреждение заради човек, който ползва изрази от рода на цитирам:А шепа потребители да ПИКАТ на целия екип и да се подиграват, е това няма да стане. или който прави сравнение за гласовете по този начин (извинете беше смешно).Това честно казано не бих си го позволила и се опитах по възможно най деликатния начин да му го обясня.Това че не че разбра и поиска обяснение беше очевидно и е без коментар.Аз може утре и да не съм тук, но помислете за другите потребители и цензурирайте постовете на вашия екип.Не ви прави чест да се обръщате по този начин към останалите.Бъдете справедливи и толерантни , ако заслужавам бан дайте ми го, явно за се промени начина на отношение ще трябват жертви и съм съгласна да съм една от тях.

        Коментар


          #34
          каквото и да стане заставам зад гърба на блонди

          Коментар


            #35
            strajaro написа:
            каквото и да стане заставам зад гърба на блонди
            и аз се нареждам

            Коментар


              #36
              Напомням на пишещите тук, че правилата на форума важат и в раздел За форума. Последните мнения са твърде далеч от темата. Ако продължава така, ще я заключа.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #37
                Гласувах да има една-две спам теми, в които да си избиват комплексите "писателите". Ако има начин да не излизат при търсенето на нови мнение ще е най-добре, ако отпаднат определенията за "идоли", "фанатици" и не знам какви още корифеи мисля, че ще спадне неистовото желание да пишеш във всяка тема постинги близки до "къфто си купиш". За мен най-добрия вариант ще е да се въведе ограничение от 10 постинга на потребител дневно, все пак за 365 дена това са... 3650 за една година... Мен ако питате- луда работа. В живота има много по-важни неща. Ама са в живота, не във виртуала.
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #38
                  Да има ли спам теми във форума ? Не, никакви спам и подобни теми 32% [ 13 ] Да, 1-2 профилирани теми 67% [ 27 ] Общо гласове : 40 аз гласувах с ДА защото мисля че трябва да има една спам тема и една нощна.Има хора които са отрупани с работа и когато се приберат вечер в къщи искат да си кажат по някоя мила дума с приятели и колеги да разпуснат малко
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    #39
                    не е важно кой как е гласувалвсичко е решено

                    Коментар

                    Working...
                    X