Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да има ли спам теми във форума ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да има ли спам теми във форума ?

    Vox populiМоя глас е НЕ !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #3
    Никакъв спам ! +1 за НЕ !
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #4
      Това е несериозно според мен, идеята не е да се сърдите. Разбира се, че трябва да има 1-2, че и 3-4"специализирани" или колкото се задържат.

      Коментар


        #5
        На мен ми е все тая, не съм се регистрирал тук заради този тип теми.Просто впоследствие станаха ежедневие, но ако ги нямаше, нямаше и да има анкети като тази тук.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #6
          Ta не разбрах, на кого му пречеше Нощната тема?
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #7
            гласувах с да защото така реших

            Коментар


              #8
              Естествено, че трябва да има спам теми
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #9
                Не знам дали трябва да има спам или чат теми, но ако ги има, мястото им не трябва да е в "Общи приказки". "Общи приказки" беше и все още е любимият раздел на повечето потребители. В него се обсъждаха полезни и злободневни теми, които правеха форума интересен, но напоследък почти липсват. Прав е Fihi, че форумът върви надолу. Потебители и постове много, хиляди, десетки хиляди мнения, но става все по-тъпо и безинтересно. Форумът се задушава от безсмислици.Подобно на раздела за спам на Италауто - http://italauto-bg.net/forum/viewforum.php?f=12 може да се направи един раздел, в който да се преместят всички съществуващи спам теми, включително и "Похвали се, оплачи се", а така също и тези, които ще се появят в последствие. В началото този раздел ще цъфти, но като не е в "Общи приказки" пред погледа на всички, самите списващи редовно в него ще позагубят интерес.В анкетата не гласувах, защото е ограничена само до два отговора, а не съм напълно съгласен и с двата.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #10
                  Гласувах Да, за една 1 - 2 спам теми, не не и за Чат теми.
                  Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                  Коментар


                    #11
                    Ще си изкажа мнеието въпреки че едва ли някои го итересува. Въпреки че съм относително нов потребител в форума твърдо подкрепям борбата с спама в техническите раздели и в купува-продава и относно писането на латиница. Но според мен трябва да има повече от една спам тема и известна толерантност в темите за срещите защото все пак поканите за кафе са отправени към целия форум-които желае да се включи а не само 4-5 човека и нормално е да има известни коментари свързани или не свързани с това. А коментари от рода на "нямам си работа" от модератори та и дори и от обикновенни потребители въобще не са допустими. И изказване на мнение за деиствие на модератор да се счита за заяждане и спорене с модератор също не ми харесва. Това си е само мое мнение и не ангажирам никого с него и сигурно нямаше и да го напиша но при така зададен въпрос сметнах че някои го интересува и затова се включих в темата.Някой да е наказан за покана за кафе? Недейте така колеги.
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #12
                      Много добре казано, колега! Ясно, точно и конкретно!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        #13
                        Мисля, че тотално се премина в посока кой, какво на кого, кога бил казал. И някакви индиректни или направо директни нападки.Мисля, че форумът е достатъчно голям, за да си позволи още един раздел, както каза snake. И точно защото редовните спамери са само няколко човека те ще си пишат докато им омръзне. После, ако трябва лично ще помогна в триенете на изчерпаните теми. А ако останат само няколко теми(както предполагам аз) спокойно може да се махне този раздел(защото ми прави впечатление, че редовно се намира някой да се оплаква колко много трябвало да скролва).Така всички ще бъдат доволни - набедените(и от мен) за спемери ще си пишат на спокойствие, модераторите се предполага, че ще имат по-малко работа по разделяне/местене на мнения. Просто от време на време ще се изтриват темите в специализирания раздел както досега. А недоволните(като мен) от прекомерния(не целия ) спам ще бъдем доволни, че просто няма да отваряме еди кой си раздел. Пак казвам, ако работата се вижда много с радост ще помогна, имам известен опит като админ на друг, макар и доста по-малък, но все пак форум. Далеч не искам да се набутвам за модератор, просто искам да помогна всичко във форума да е приятно за всички. Което не може разбира се да бъде на 100%, но можем да се постареем всички и като потребители, и като администрация.Мисля, че това е оптималното решение.Така ще се избегнат и личните нападки, към които преминаха няколкото теми, което е направо срам за всички страни...А това за "Нямам си работа" не знам за каква обида става въпрос, може би аз не разбирам. Но аз лично влизам във форума, както и вдругия, в който съм админ когато "си нямам работа", а искам да си почина/разсея. Предполагам, че с почти всички е така.Написах всичко това тук, защото според мен анкетата трябва да се преработи и да се добави отговор за специализиран спам раздел. Всеки ще може да гласува, не е необходимо да се разписвате кой за какво е гласувал, а небедените(и от мен) за спамери да се държат като ощипани девойки и да пишат на всеослушание, че нямало да пишат в спам теми...Според мен това е начина, по който трябва да се случат нещата не само тук, защото тази анкета спокойно може да се нарече референдум на форума.

                        Коментар


                          #14
                          ДА, но да бъде само една, а спамът във всички останали теми да се наказва най-строго.
                          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                          Коментар


                            #15
                            Гласувах да има. Гледам, че темата на Ваньо е заключена, преди и аз да мога да кажа нещо по въпроса. Но в крайна сметка не се е е стигнало до резултат.

                            Коментар

                            Working...
                            X