Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За излишния спам във Форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Pecho написа:
    fihi написа:
    Аз не видях въпрос във това което си цитирал. А на втората част от изречението можеш сам да си отговориш.Айде да не издребняваме.
    Това, което съм цитирал, е водещия пост на твоята тема. Направих го защото някои от пишещите тук изглежда смятат, че това Нямам си работа е написано от член на модераторския екип.А въпросът ми мисля е очевиден: Какъв е въпросът, който поставяш в настоящата тема?
    не смятаме а сме обедени

    Коментар


      #32
      emzo написа:
      Срещите са си срещи, там гледам на хората като хора, не като никнейм !
      Ми гледай и тук на тях като на хора.Отнеси се човешки към нещата.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #33
        Краси, душата, не става така, за съжаление! Аз съм човек, който винаги си казва мнението очи в очи, но на много хора това им е неудобно!!!Затова съм си спечелила славата на скандалджийка и каква ли не още! Хората не обичат да им се казва истината в очите! Зад клавиатурата са много отворени, дръзки, нагли,високомерни и самонадеяни, ама като ги набараш "на живо"...нещата стоят другояче! Вервай ми, случвало се е много пъти! Нека ти отговорят колегите от Администрацията като беше повдигната темата за заключването на Нощната какво се случи!!! И тоя, който я заключи дали каза и дума, дали се обоснова!!! Айде да не продължавам, щот съм бясна и ще напиша неща, за които НЯМА да съжалявам!!!!А пропо - ти си най-готиният модератор от "новото поколение" и аз много те уважавам, ти знаеш това!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #34
          Ами само модератори могат да затворят тема.Аз пробвах, но не мога нещо
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #35
            emzo написа:
            Ами само модератори могат да затворят тема.Аз пробвах, но не мога нещо
            Можел си едно време...
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #36
              krasio_79bs написа:
              emzo написа:
              Срещите са си срещи, там гледам на хората като хора, не като никнейм !
              Ми гледай и тук на тях като на хора.Отнеси се човешки към нещата.
              Правил съм го и го правя, но не за всички !
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #37
                Irka_fihi написа:
                emzo написа:
                Ами само модератори могат да затворят тема.Аз пробвах, но не мога нещо
                Можел си едно време...
                явно не му е писано да дразни обикновенните хора и се отказа момчето

                Коментар


                  #38
                  Още веднъж призовавам fihi да определи ясно темата и да говорим по нея. Към тези, които не се вълнуват каква е темата, а как да пощракат върху клавиатурата: това, че темата е в раздел За форума не означава, че правилата тук не важат. Моля не злоупотребявайте с толерантността на модераторския екип. Офтопикът и спамът нямат да бъдат търпяни дълго и тук.
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #39
                    Princo написа:
                    На който не му е приятно да чете спама,просто да пропусне темата,не е чак толкова сложно.
                    Проблема не е, че има спам теми, а че е пълно със спам в останалите. Ако трябва да пропусна всички теми със спам, трябва да не влизам в форума.emzo, много уважавам мненията ти по техническите въпроси и прочие. Сега не се обиждай, но дори в тази тема ти написа 5-6 мнения, в които не виждам едно смислено изречение по темата.Виждам, че някои хора го приемат от забавната страна, но в момента говорим сериозно.
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #40
                      fihi в момента пътува от работа към къщи и не може да ти отговори! Коленопреклонно моля за извинение за спама и оф-топика, и че си позволявам да пиша от негово име!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        #41
                        Именно, СПАМ в технически раздел от моя страна няма и няма да има.Но, както каза Ирка, раздела Общи приказки или Дъра Бъра подразбира, че е по-освободен.За всички непросветените - изключително лесно е да се направи постовете в дадена тема да не се отчитат.Въпрос на желание, дори съм готов да се лиша с 3000 поста (още по-лесна задачка) за благото на спам темите !п.с. аз съм За анти спам мерките в обявите (1/2 форума бяха начервени навремето от мен) и в техническите раздели !Обаче общи приказки и срещи, какво са ? Чист спам.....
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #42
                          reter написа:
                          Princo написа:
                          На който не му е приятно да чете спама,просто да пропусне темата,не е чак толкова сложно.
                          Проблема не е, че има спам теми, а че е пълно със спам в останалите. Ако трябва да пропусна всички теми със спам, трябва да не влизам в форума.emzo, много уважавам мненията ти по техническите въпроси и прочие. Сега не се обиждай, но дори в тази тема ти написа 5-6 мнения, в които не виждам едно смислено изречение по темата.Виждам, че някои хора го приемат от забавната страна, но в момента говорим сериозно.
                          То,че спам има,да има си.Ама нали за това са модераторите,да го чистят ! Това по-горе го бях написал заради написаното от един колега,че спам темите му са неприятни за четене.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #43
                            Pecho написа:
                            Още веднъж призовавам fihi да определи ясно темата и да говорим по нея. Към тези, които не се вълнуват каква е темата, а как да пощракат върху клавиатурата: това, че темата е в раздел За форума не означава, че правилата тук не важат. Моля не злоупотребявайте с толерантността на модераторския екип. Офтопикът и спамът нямат да бъдат търпяни дълго и тук.
                            Пешо, господата явно имат предвид това, което е написал kilar в тази тема, преди да я заключи: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=62191Цитирам малко мнения от темата за срещи в Ямбол/Сливен, пуснати от хора, които нямат нищо общо с двата града:"много добро заведение""а да ве нормално""изненадай те ни" (правописът е на автора)"Много харно това заведение !""така е""Забравих и името бе""Аз не пия! ""неква мома беше""Обичам черен дроб пържен с бира! ""явно има на нещо""ти кво ли не обичаш""Тебе!""да ъпнем темата""нещо не са активни"Обърнахте форума на тинейджърски чат. Моите уважения, но ще подкрепя всякакви строги мерки против това, дори те да включват вечни банове на определени уважавани от мен хора.

                            Коментар


                              #44
                              Immortal написа:
                              Pecho написа:
                              Още веднъж призовавам fihi да определи ясно темата и да говорим по нея. Към тези, които не се вълнуват каква е темата, а как да пощракат върху клавиатурата: това, че темата е в раздел За форума не означава, че правилата тук не важат. Моля не злоупотребявайте с толерантността на модераторския екип. Офтопикът и спамът нямат да бъдат търпяни дълго и тук.
                              Пешо, господата явно имат предвид това, което е написал kilar в тази тема, преди да я заключи: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=62191Цитирам малко мнения от темата за срещи в Ямбол/Сливен, пуснати от хора, които нямат нищо общо с двата града:"много добро заведение""а да ве нормално""изненадай те ни" (правописът е на автора)"Много харно това заведение !""така е""Забравих и името бе""Аз не пия! ""неква мома беше""Обичам черен дроб пържен с бира! ""явно има на нещо""ти кво ли не обичаш""Тебе!""да ъпнем темата""нещо не са активни"Обърнахте форума на тинейджърски чат. Моите уважения, но ще подкрепя всякакви строги мерки против това, дори те да включват вечни банове на определени уважавани от мен хора.
                              като каза да спрем някой да е писалправете каквото искате вече не ми пука

                              Коментар


                                #45
                                Казах да спрете и спряхте в тази тема, да. Но продължавате в много други теми, и това определено дразни голяма част от потребителите. Повече като численост, отколкото сте вие.Мен лично не ме дразни чак толкова, понякога и аз се "отпускам" да пиша подобни неща, но валят доклади за теми, пълни с вашия спам.

                                Коментар

                                Working...
                                X