Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За излишния спам във Форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    durex_a написа:
    Предупреждението ти е там И там е че има няколко човека от екипа които предава морафети,чалъми и чупят стойки ! и от там се ОС**А цялата работа и един от тези хора е човекът с ник ogi нещо си пп: сега сигорно и аз трябва да чакам предупреждение ?!
    Всеки потребител може да види профила на потребителя, който съм цитирал. Има многократни предупреждения за СПАМ, за нарушение на правилата на раздел Борса а в последните му нарушения дори не пожела да прочете по коя точка е предупреден, затова обяснявам: няколко пъти пускаше обява без цена. След като му беше написано ясно, дори и чрез ЛС че трябва само да добави цена - той вместо да го направи, започна да пише след модераторския текст и да се ежи. Накрая по правилата и политиката на форума трябваше да му бъде наложен бан. В случая аз бях на линия, и се падна на мен. Няколко дни след това, по скаип проведох разговор с потребителя, който е меко казано циничен, и ще ви го спестя, за да не излагам човека, но той си стои в историята на скайпа ми. Така че колега Дурекс-а - ако "ogi нещо си" ти е виновен, извинявай.... Държа да отбележа че в нито един момент колегата не беше обиден, псуван, квалифициран и т.н., въпреки всички неща които изписа.(Умишлено има правописни грешки, ако има някой без работа да има какво да пише след мен.)Няма да следя толкова из късо форума, като kiro_of_the_day, защото не винаги съм "хора без работа", но когато съм "хора без работа" - гарантирам за прилагането на правилата с пълна сила. Никой не е длъжен да пише или да чете тук, както горе-долу се изказа един потребител, според който съм
    Princo написа:
    леке
    Понеже изтъкна че съм превишил правата си с редактирането на заглавието на тема - искам да ти кажа, че ако в случая бях помолил КОЙТО И ДА Е модератор да промени заглавието ми, за да не пускам нова тема, щеше да се случи, но тъй като мога и сам - направих го сам. Според теб това е грубо погазване на правилата. Но ако се върнеш малко назад и проследиш историята, ще знаеш какъв е смисълът на това правило (сигурен съм че го знаеш). Седмично имам средно по 5 молби от потребители да променям заглавията на темите им, и го правя. Това също ли е злоупотреба с права, или предпочиташ всеки да си пуска нова тема за всяко нещо? Едва ли щеше да е приятно на който и да е потребител да чете 16 теми за ремонт в някаква баня, нали ? Никъде не съм променил свое мнение, никъде не съм изтрил такова. Няма и да го направя. Само за сведение на Princo - никога и по никакъв повод не съм си позволил да обидя някой на страниците на този форум. С каквото мога съм помогнал, и съм получил помощ, включително и от твоят близък приятел emzo, както и аз съм му помагал с каквото съм могъл, от основните опоненти в темата fihi, Irka_fihi, също съм получавал помощ, както и съм се отзовавал при нужда, както и от други пишещи. Доколкото зависи от мен - ще продължа да помагам на всеки, който поиска помощ от мен, и ще искам помощ от всеки, които смятам че би ми помогнал в даден момент. Затова, моля те, за напред - спести си квалификациите, а когато искаш да ми кажеш нещо - кажи ми, като се видим, познаваш ме, знаеш как изглеждам, ако има нужда - ще те потърся, за да ти се представя, и пак ми кажи - ти си леке, петно, точка, "оги нещо си е педерас", (благодаря за подробното обсъждане на регистрацията на този ник, който направихте на сскалите, всъщност съм би-, можете да започвате с подмятанията) и каквото още се сетиш, а не да си мълчиш, както направи на срещата в Китен. Съмнявам се за този един месец да съм станал леке, леке съм си бил винаги. Или използвай системата за ЛС, освен ако не държиш пред всички да ме обиждаш. Или се свържи с администратор, в случай, че смяташ, че модератор погазва правилата. Но ще прилагам до дупка Правилата на този форумБлагодаря за вниманието.

    Коментар


      #92
      Лошото е, че си чул недочул на Милеви скали. Коментирахме регистрацията на даден ник, но едно мога да ти гарантирам, не е от мен, не е и от Принко.Всъщност бяхме възмутени, защото не е това начина !А ти престана да бъдеш мой приятел, от момента, в който стана модератор и започна да "бълваш" срещу мен, в служебния раздел на форума.Може би трябваше още в Китен да ти го кажа, това вече е мой пропуск. Нямам нужда от такива приятели.И аз благодаря за вниманието, с което мисля да се поспра малко.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #93
        Виждам, че темата трайно е завила в посока лични нападки и обяснения. Затова я заключвам.
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар

        Working...
        X