Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За излишния спам във Форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За излишния спам във Форума

    Обръщам се към Администраторския, Модераторския и екипа на сдружение ФФБЗащо се стигна до тук?Можете ли да си отговорите на този въпрос?Защо просто не направихте Нощната тема така, че през деня да е заключена след като искате в нея да се пише само нощно време. Защото така е по лесно ли? Така се създаде излишно напрежение.Какво означава това: Нямам си работа!!!Значи ПРЕДСЕДАТЕЛЯ СИ НЯМА РАБОТА И ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА, а обикновенния потребител неможе да прави нищо така ли.Омръзна ми да слушам приказки от сорта на: "На никой не му се занимава" или "Няма кой да се заеме"Имаше един човек във ФФБ, който се занимаваше и естествено се махна.Този форум върви назад от едно известно време и аз лично не мисля, че ако нещата продължават така ще просъществува.Не искам да се случва това и за това в момента пиша тук.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    #2
    аз дали ще може да се дам мнението

    Коментар


      #3
      Не може, Пеца, ние сме прости потребители и нямаме право на мнение!
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #4
        това означава ли че могат и без насзащото аз мога без тяхМоля по вишестоящите да отговорят.

        Коментар


          #5
          strajaro написа:
          това означава ли че могат и без насзащото аз мога без тях
          Уместен въпрос !
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Идеята не е да се създават конфликти.Идеята е и вълкът да е сит и агнето да е цяло.Още едно предложение имам: След като Модераторите си мислят, че в тези теми се пише за да се трупат мнения, ми направете го така, че в спам темата и в темите коите решите че е спам да не се отчитат мнения. Макар за мен това с мненията да е абсурдно.
            Manowar - Татко
            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

            Коментар


              #7
              Повече няма да пишя докато не отговори някой модераторНе е редно да се крият и да си мислят че са нещо повече от нас

              Коментар


                #8
                fihi написа:
                Идеята не е да се създават конфликти.Идеята е и вълкът да е сит и агнето да е цяло.Още едно предложение имам: След като Модераторите си мислят, че в тези теми се пише за да се трупат мнения, ми направете го така, че в спам темата и в темите коите решите че е спам да не се отчитат мнения. Макар за мен това с мненията да е абсурдно.
                Ванко,моноого добре знаеш решението.Пишат се глупости само в СПАМ темата и това е.Има ли смисъл да се обръщат няколко теми на СПАМ тема?Напълно ненужно е.Технически едва ли има възможност да не се отчитат мнение от дадена тема.Друг е въпроса че и самите вие не проявявате разбиране.Ако се пишат глупости само в СПАМ темата, на дали ще се стига до тук. Ползвайте си нея и не се дебнете да се надприказвате във всяка тема и нещата ще си дойдат на място.Сам виждаш че има потребители които се дразнят от непрекъснатият СПАМ в другите теми.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  Ако става дума за спам в раздела "Хайде да си премерим ... конете" има повече такъв и от спам темата.
                  Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                  Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                  Коментар


                    #10
                    Според мен изобщо спам темите нямат място във форума ни.Определени хора, броят се на пръстите на ръцете, правят над 50% от мненията във форума.strajaro, ти си един от тях.В крайна сметка за безсмислено бърборене си има чатове, скайпове и т.н.Мнения от типа: "а?", "така ли?", "и после?", "а тя кво каза?" са си за коша.Моето лично мнение е, че наистина доста сме поохлабили нещата с модераторството, включвам и себе си в тази констатация разбира се, и затова се стигна до 5-6 спам теми.Няколкото човека - strajaro, emzo, popara, blondi74, irka-fihi и др.(да не пропусна някой), повечето от които познавам лично и са прекрасни хора, обърнахте форума на чат-стая.Аз лично не мисля, че имаме нужда от това. Не съм се месил досега в спам-темите ви като модератор, с малки изключения, но го отчитам като грешка. Погледнете си само темата за срещи в Стара Загора - беше станала над 500 страници, при нормално за много по-големи градове от по 100-150 страници...Това е моето мнение.

                    Коментар


                      #11
                      strajaro написа:
                      Повече няма да пишя докато не отговори някой модераторНе е редно да се крият и да си мислят че са нещо повече от нас
                      Чакай да се свика Съвета на Старейшините! Краси, тук иде реч конкретно за Нощната тема! Тя по своята същност не е ли СПАМ тема? Ако е ненужна и безсмислена, защо е просъществувала толкова време???
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        #12
                        Аре сега, ми задружни сме. Една среща седмично не ни стига !От моите постове извади 3000, другите са повече от смислени.Обещавам като мина 1ия и 2ия да спра да пиша
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Според мен изобщо спам темите нямат място във форума ни.Определени хора, броят се на пръстите на ръцете, правят над 50% от мненията във форума.strajaro, ти си един от тях.В крайна сметка за безсмислено бърборене си има чатове, скайпове и т.н.Мнения от типа: "а?", "така ли?", "и после?", "а тя кво каза?" са си за коша.Моето лично мнение е, че наистина доста сме поохлабили нещата с модераторството, включвам и себе си в тази констатация разбира се, и затова се стигна до 5-6 спам теми.Няколкото човека - strajaro, emzo, popara, blondi74, irka-fihi и др.(да не пропусна някой), повечето от които познавам лично и са прекрасни хора, обърнахте форума на чат-стая.Аз лично не мисля, че имаме нужда от това. Не съм се месил досега в спам-темите ви като модератор, с малки изключения, но го отчитам като грешка. Погледнете си само темата за срещи в Стара Загора - беше станала над 500 страници, при нормално за много по-големи градове от по 100-150 страници...Това е моето мнение.
                          пропусна поне 40 човека ще се разровя и по имена ще ти кажя кои са има и модераторивсеки си има право на мнение обаче коментари от тъпа (Нямам си работа!!! За спам си имате "спам тема") не са умесни

                          Коментар


                            #14
                            Значи blondi_74 го каза - разделът е кръстен "Общи приказки" или "Дъра-бъра сто чадъра..." или к’вото там беше!Аз влизам в този форум, за да се забавлявам, да си разнообразя ежедневието и да си поговоря с готини хора! Затова влизам само в определени раздели. Нито го правя, за да трупам мнения, нито да дразня модераторите, както си мислят доста от вас!!Имало скайп-ове...и как да стане тая работа - да взема на 100-200 човека скайп-овете и да си пишем?
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              #15
                              Единственото за което се моля е да не се развие раздела "Размисли и страсти".Имам чуството, че скоро и това ще се случи.
                              Immortal написа:
                              Моето лично мнение е, че наистина доста сме поохлабили нещата с модераторството.
                              fihi написа:
                              Омръзна ми да слушам приказки от сорта на: "На никой не му се занимава" или "Няма кой да се заеме"Имаше един човек в оправата на сдружение ФФБ, който се занимаваше и естествено се махна.
                              Моля ви в момента в който решите да направите нещо направете го така, че всички да са доволни. Преди да изтриете, редактирате, заключите........... нещо, поствете се на мястото на човека от другата страна. Замахването със секирата всеки го може.
                              Manowar - Татко
                              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                              Коментар

                              Working...
                              X