Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам ключалка за шоф.врата и дръжка на задна врата- Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам ключалка за шоф.врата и дръжка на задна врата- Брава

    Здравейте колеги търся си ключалката на предната лява врата за Фиат Брава. Дано съм написал правилно какво търся на вратата, защото ходих по няколко морги и те неможаха да ме разберат. Та това е ключалката дето затваря вратата също така централното се намира на нея, там моторчетата се намират. Не ми трябва патрона.На една от моргите явно ме разбра човека, но ми каза че има за Браво а то не става за Бравата, защото била с 2 врати.... Може би има логика Та си търся и дръжка за задната врата (лява), защото се счупи, извади се от неподвижната част след като се опитах нормалната да я отворя :DЗа контакти: на ЛСБлагодаря предварително!
    99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

    #2
    Имам машинката за заключане 15лв и е цената ако имаш интерес 0888066013 или 0878651662-Владо

    Коментар


      #3
      rally_86 написа:
      Имам машинката за заключане 15лв и е цената ако имаш интерес 0888066013 или 0878651662-Владо
      Благодаря за бързия отговор Ами от къде сте и евентуално може ли някак да видя в какво състояние е...
      99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

      Коментар


        #4
        По принцип съм от костенец но сега живея в софия,мога да ти го донеса и тук ако имаш интерес,какво имаш впредвид в какво състояние,работи си без проблем машинката,звънни ми да се разберем

        Коментар


          #5
          Търся си дръжка за задна лява врата.... Чакам предложения колеги
          99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

          Коментар

          Working...
          X