Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Заралии, честита нова тема, по-малко интриги в нея, по-малко кавги и скандали и повече смислени неща !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Оставали срещата за днес?
      Фиат завинаги!!!!
      Фиат Типо-1.4 75кс.
      Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
      фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

      Коментар


        #4
        DragonHeart написа:
        Оставали срещата за днес?
        Днеска сме събота,не знам ква среща ще има ...
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Princo написа:
          DragonHeart написа:
          Оставали срещата за днес?
          Днеска сме събота,не знам ква среща ще има ...
          и после другите спамели явно никой не чете а само пише -за проверка стр.199 от предната тема за Ст.Загора
          Фиат завинаги!!!!
          Фиат Типо-1.4 75кс.
          Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
          фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

          Коментар


            #6
            Еми аз си чета редовно темата ама никой не каза утре (Демект днеска) ще има ли среща някъде или няма да има.Говорише се нещо за Ушев и за Румъния ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Аз за утре съм на линия
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                #8
                Princo написа:
                Еми аз си чета редовно темата ама никой не каза утре (Демект днеска) ще има ли среща някъде или няма да има.Говорише се нещо за Ушев и за Румъния ...
                а ми това-
                Фиат завинаги!!!!
                Фиат Типо-1.4 75кс.
                Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
                фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

                Коментар


                  #9
                  Мислете час и място - Казах мястото и часа.Мислех,че всичко е на бъзик ... Днес си чатих с Емо и не е ставало въпрос за среща.Дори току що му звъннах по телефона и каза,че днеска няма никаква среща ...
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    Честита нова тема.
                    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                    Коментар


                      #11
                      Нещо подновената тема като че, ли започва несериозно колеги ...
                      Уважавам тези,които ме уважават!
                      Clube do Marea!

                      Коментар


                        #12
                        Ей ще ме пукнете от смях някой ден. :D Първо кво и беше на старата тема и кой реши да се сменя с нова-не разбрах.Второ,ако темата е станала 200 страници и трябва нова,защо софийската тема е 271?Трето не знам вече кво става.Явно трябва да пишат само 2-3 човека в нашата тема са срещи и да отлежава на последно място. Ако е така кажете.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          #13
                          Митак, обяснявам ти веднага.Мод. екипа е решил, че трябва нова тема и я правят.С регистрацията си тук, си се съгласил да спазваш правилата.Следователно, квото те решат - това ще е За тази Неделя ясно, ама другата ще има протести на техномаркета за горивата.Аз не мисля да учавствам следователно е желателноза другата неделя да се измисли ново място.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            А не на мене тия с правилата!Никъде не пише,че трябва да се сменя дадена тема с нова,когато има интерес.А по решение на един двама модератори да се прави това не съм съгласен,което може да ме накара да си почина малко с присъствието ми в тая тема.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #15
                              popara801 написа:
                              А не на мене тия с правилата!Никъде не пише,че трябва да се сменя дадена тема с нова,когато има интерес.А по решение на един двама модератори да се прави това не съм съгласен,което може да ме накара да си почина малко с присъствието ми в тая тема.
                              Я стига си се опитвал да мислиш ами се стягай че след малко сме на среща п.п наспах се пия едно кафе и тръгвам за техномаркета...
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар

                              Working...
                              X