Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с форума ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ето и снимка:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #32
      =

      Имам някакъв проблем с Форума,всичко си работи както рябва,но на всяка страница най отгоре ми излизът тези грешки.Warning: ... (модерирано).
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #33
        Временно беше, правехме някои корекции по кода. Благодаря, колега. :D
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #34
          Airfan написа:
          Ето и снимка:
          При мен също много често има забавяне от по 2-3 до 20 секунди заради тези реклами на usermedia.Обикновено ми изписва нещо от сорта на Waiting for delivery.usermedia.net.Не ми се случва често де, обикновено скоростта ми е под секунда за отваряне на страница от форума, но понякога се получава голямо забавяне.

          Коментар


            #35
            Immortal написа:
            Airfan написа:
            Ето и снимка:
            При мен също много често има забавяне от по 2-3 до 20 секунди заради тези реклами на usermedia.Обикновено ми изписва нещо от сорта на Waiting for delivery.usermedia.net.Не ми се случва често де, обикновено скоростта ми е под секунда за отваряне на страница от форума, но понякога се получава голямо забавяне.
            И при мен така - нормално се отваря мигновено, но понякога.... ужасно е.

            Коментар


              #36
              Причината не е във форума. Проблемът който се вижда на скрийншотовете е бил заради техническа неизправност в сървъра на Юзермедия но той е отстранен.

              Коментар


                #37
                Аз имам друг въпрос - не съм влизал няколко дни, влизам, всички нови теми и мнения изпъкват; отварям което и да е, чета, евентуално пиша, излизам и установявам, че всички раздели са "бледи", все едно няма никакви нови теми и мнения. Като че всичко е прочетено... Много неприятно. По този начин не мога да следя актуалността на форума. Къде е проблема?P.S. Ползвам Firefox 3.6.11. Дал съм частичен достъп на форума, но така е било винаги. Досега не е имало проблем.
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #38
                  Какво точно имаш предвид под "излизам"? Доколкото знам, в момента ако излезеш от форума, "бисквитката" запомня този час, след което за нови се считат мнения и теми пуснати само след него. Така ако отвориш форума, и веднага затвориш прозореца - системата решава че си прочел всичко и при следващо влизане ти показва всичко като прочетено. В други платформи не е така, да не би това да те бърка? Ако всички мнения са ти "прочетени" без да си затварял прозореца - опитай да изтриеш бисквитките (cookies) свързани с форума.

                  Коментар


                    #39
                    ogi28b написа:
                    Какво точно имаш предвид под "излизам"? Доколкото знам, в момента ако излезеш от форума, "бисквитката" запомня този час, след което за нови се считат мнения и теми пуснати само след него. Така ако отвориш форума, и веднага затвориш прозореца - системата решава че си прочел всичко и при следващо влизане ти показва всичко като прочетено. В други платформи не е така, да не би това да те бърка? Ако всички мнения са ти "прочетени" без да си затварял прозореца - опитай да изтриеш бисквитките (cookies) свързани с форума.
                    Не съм уточнил - излизам от съответната тема, във форума си оставам логнат.P.S. В момента такъв проблем няма. Току що проверих. Странно. Ако пак възникне, ще пиша допълнително.
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #40
                      Преди време имах следния проблем: ако отворя форума, чета тема, и от темата отворя линк към тема във форума, този линк се отваряше в нов прозорец, в който всичко изглеждаше като прочетено. Да не би да е същото? Тогава май Илко ми помага, пак беше дефект в бисквитата. (Винаги съм влизал във форума през ИЕ)

                      Коментар

                      Working...
                      X