Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с форума ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с форума ?

    Колеги, вие имате ли този проблем. Форума ми се отваря отвратително бавно. Много бавно зарежда, муден е някакъв. И само в този форум става така. Проблема при мен ли е или нещо има ?Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Аз нямам проблем.

    Коментар


      #3
      Странно, и аз сега нямам. А преди 20 мин влизах 3-4 пъти и ми се логваше по 1 мин. А за самия пост колко чаках, не е истина. Сега всичко е ток и жица. Вчера пак така. Оня ден пак така, но странното е че са в различно време.

      Коментар


        #4
        честно казано и при мен на моменти страницата на форума се зарежда бавно докато другите страници винаги се зареждат доста добре и също се чудя от къде е проблема
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...726140Явно не е проблема в моя ISP.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Аз проблеми с форума съм имал само когато ми е била ниска скоростта на нета. Иначе наистина дори и при доста добра скорост се получава забавяне , но то е незначително.

            Коментар


              #7
              При мен върви на 2-3ms без никакви рикуести.

              Коментар


                #8
                Хайде де Господа Админи, вижте логовете (дал съм час и дата), има ли проблеми с хостинга или при мен е проблема, да се оправям някак си ...
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  аз нямам никакви проблеми

                  Коментар


                    #10
                    Няма проблеми с форума. Не е спирал, не се товарил ... явно проблемът е във свързаността на вашите доставчици с този на форума.В момента пиша от В.Търново - всичко си работи ...

                    Коментар


                      #11
                      Не съм забелязал каквито и да е забавянния напоследък от всички места, от които чета форума. Ето и пинга от току-що, на картинката. По време на пинг-а нямам каквото и да е забавяне в отварянето на форума, включително и теми с картинки. А пък и не съм много далече... първата машина е рутерът ми.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Пуснах си проксита преди малко от други стз доставчици, ще го разнищя проблема
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          При мен работата хич не е добре. И е така от месеци насам. Особенно вечер, по това време, само силната ми привързаност и безкрайна обич към форума ми дава нерви да го отварям. Ето например, след като кликнах на "Отговор" в тази тема, чаках точно минута и десет секунди. През деня и особенно сутрин всичко е О.К., обаче след 18-19 часа до към 12 среднощ е някакъв ад. Незнам, много "маймуни на клона" ли станахме, но наистина е адски изнервящо.

                          Коментар


                            #14
                            Само с тази информация трудно може да се определи каква е причината. Само мога да кажа, че форумът няма проблеми с актуалния брой маймуни на клона. :D За сравнение: в този момент отварянето на нова страница при мен отнема типично между 1-2 и 3-4 секунди (ясно е, че зависи и от конкретната страница де).Та мисля, че при теб е по-скоро въпрос на свързаност. Ако можеш, пробвай през друг доставчик.
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #15
                              При мен този проблем се появява само като влизам през БТК...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X