Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-хубавия път от София до Силистра...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-хубавия път от София до Силистра...

    Чакам отзиви.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Преди време ми беше много актуална тема, а сигурно скоро пак ще бъде.През Шумен преди беше много зле, през Русе и Тутракан е средна работа, но никак не е перфектен.Това, което съм чувал, е за път през Разград и Исперих, но още не съм го опитал.Ето темата, в която дискутирахме: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=55623

    Коментар


      #3
      Само да добавя, ако случайно не си наясно, пътищата от София до съответно Разград, Шумен и Русе са на ниво, вече втората част на маршрута е по-проблемна. До Разград се кара през Стражица и Попово, през Търговище имаше някакви проблеми с настилката май, но беше доста отдавна и може да са го пооправили и там.

      Коментар


        #4
        И още нещо - ако случайно се излъжеш да минеш през Русе, внимавай да не счупиш картер покрай кръговото на Дунав мост в посока Мартен, зимата бяха страшни трапове там, които нямат закърпване на пръв поглед, нито заобикаляне..

        Коментар


          #5
          fuoco написа:
          И още нещо - ако случайно се излъжеш да минеш през Русе, внимавай да не счупиш картер покрай кръговото на Дунав мост в посока Мартен, зимата бяха страшни трапове там, които нямат закърпване на пръв поглед, нито заобикаляне..
          Участъкът е около 500 м дълъг, но такова майката на целия маршрут. Там просто път НЯМА. Има кратери след бомбардировка Ето едно клипче от края на участъка...докато се сетя да снимам по-лошата и по-дългата част я минахме: http://www.youtube.com/watch?v=zl7-sVhKmW0

          Коментар


            #6
            Да точно за това става въпрос.

            Коментар


              #7
              fuoco написа:
              Само да добавя, ако случайно не си наясно, пътищата от София до съответно Разград, Шумен и Русе са на ниво, вече втората част на маршрута е по-проблемна. До Разград се кара през Стражица и Попово, през Търговище имаше някакви проблеми с настилката май, но беше доста отдавна и може да са го пооправили и там.
              Стражица-Попово-Търговище пътя е перфектен. Попово-Търговище го преасфалтираха нацяло преди седмица и сега е като самолетна писта.
              Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

              Коментар


                #8
                По маршрута София-Силистра аз вече над десет години пътувам само през Плевен и Русе. Разбитите участъци са: - след Дунав мост - Дидо е написал - след Тутракан (продължава ремонтът на пътя Русе-Силистра поради затварянето на Дунав мост за ремонт) - където се намира ремонтната група трябва да се кара внимателно - 2км лош участък между Богданци и Зафирово - около бензиностанцията в ЗафировоСъщо така има места с единични не големи дупки, които лесно се заобикалят (особено ако знаеш къде са).
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  #9
                  canko1604 написа:
                  fuoco написа:
                  Само да добавя, ако случайно не си наясно, пътищата от София до съответно Разград, Шумен и Русе са на ниво, вече втората част на маршрута е по-проблемна. До Разград се кара през Стражица и Попово, през Търговище имаше някакви проблеми с настилката май, но беше доста отдавна и може да са го пооправили и там.
                  Стражица-Попово-Търговище пътя е перфектен. Попово-Търговище го преасфалтираха нацяло преди седмица и сега е като самолетна писта.
                  Мисълта ми беше от една страна за Търговище - Разград, което от картата изглежда като добър път(но само май изглежда), или от друга страна за Стражица - Попово - Разград(доста читав път), а отделно Търговище - Попово, за който говориш, наистина е добър, и него го знам но в случая от Търговище до Попово е доста връщане назад, при положение, че направлението в момента е от София до Силистра и че има алтернатива до Попово през третокласните пътища, които, както никога, в случая са на ниво и даже и поизправени на места.

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    fuoco написа:
                    И още нещо - ако случайно се излъжеш да минеш през Русе, внимавай да не счупиш картер покрай кръговото на Дунав мост в посока Мартен, зимата бяха страшни трапове там, които нямат закърпване на пръв поглед, нито заобикаляне..
                    Участъкът е около 500 м дълъг, но такова майката на целия маршрут. Там просто път НЯМА. Има кратери след бомбардировка Ето едно клипче от края на участъка...докато се сетя да снимам по-лошата и по-дългата част я минахме: http://www.youtube.com/watch?v=zl7-sVhKmW0
                    Всъщност, да не подвеждам човека, по маршрута, който аз предлагам през Попово, Разград, нещо подобно, като на този клип, е в град Попово, който се пресича по дължината му, така че няма напълно идеален вариант.

                    Коментар


                      #11
                      В Попово минаваш по околовръстното и така избягваш кратерите и неравностите през центъра на града. Иначе от Попово до Разград също е много добър пътя и наистина се обезсмисля да обикаляш през Търговище. Вече Разград-Исперих-Дулово -Силистра нямам идея какво е състоянието, но мога да питам един приятел който редовно пътува оттам.
                      Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

                      Коментар


                        #12
                        Питай, че може да ми изникне ходене и на там.За Попово, ще знам вече за околовръстното, че е голям трън е през центъра на фона на хубавия междуградски път наоколо.

                        Коментар


                          #13
                          fuoco написа:
                          Питай, че може да ми изникне ходене и на там.За Попово, ще знам вече за околовръстното, че е голям трън е през центъра на фона на хубавия междуградски път наоколо.
                          Пътя Разград-Исперих що годе бива. Исперих-Силистра е идеален за хора с камъни в бъбреците - падат моментално :D . Информацията е от края на март. Съмнява ме нещо да се е променило оттогава.
                          Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

                          Коментар


                            #14
                            canko1604 написа:
                            fuoco написа:
                            Питай, че може да ми изникне ходене и на там.За Попово, ще знам вече за околовръстното, че е голям трън е през центъра на фона на хубавия междуградски път наоколо.
                            Пътя Разград-Исперих що годе бива. Исперих-Силистра е идеален за хора с камъни в бъбреците - падат моментално :D . Информацията е от края на март. Съмнява ме нещо да се е променило оттогава.
                            Така е! Напълно подкрепям Stefanaki, че най-добре е през Плевен-Русе-Тутракан-Силистра. Само мога да допълня, че ремонта продължава, като групите са в началото на околовръстното на Тутракан и преди с.Търновци.

                            Коментар


                              #15
                              Няма смисъл да ходиш до Търговище и след това до Разград.Пътят е ужасен!Велико Търново-Стажица-Попово-Разград-Исперих, перфектен!В Сиистренско е поносимо лош,срвнение със Шумен-Силистра.През Русе е много натоврено движението.
                              Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                              Коментар

                              Working...
                              X