Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За моренце подбалканската.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За моренце подбалканската.

    Мисля да мина от там за Бургас. Някой знае ли какво е състоянието на пътя? Не ми се кара по магистралата. Мерси.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    Преди три дни пътувах по отсечката Сливен - Гурково - вече я довършват, само на 1-2 места има ремонтни дейности, но незначителни. Асфалтът е нов, широко е и се пътува перфектно. Явно, хората си мислят, че е още в ремонт, защото движението е много слабо, или предпочитат от Сливен да се отклонят към Нова Загора, Стара Загора и магистралата. Отпреди месец някъде ми е впечатлението за трасето и до Карнобат - все така настилката е добра, но колкото повече се приближаваш до Петолъчката, става толкова по-натоварено.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      sugarboy написа:
      Преди три дни пътувах по отсечката Сливен - Гурково - вече я довършват, само на 1-2 места има ремонтни дейности, но незначителни. Асфалтът е нов, широко е и се пътува перфектно. Явно, хората си мислят, че е още в ремонт, защото движението е много слабо, или предпочитат от Сливен да се отклонят към Нова Загора, Стара Загора и магистралата. Отпреди месец някъде ми е впечатлението за трасето и до Карнобат - все така настилката е добра, но колкото повече се приближаваш до Петолъчката, става толкова по-натоварено.
      Мерси колега. Аз ще карам лекичко затова и избрах да мина от там. Все пак отивам на почивка. :D
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #4
        Информация от началото на Юни - до Пирдоп пътят е трагедия, но все пак се търпи. Като за България става. След Пирдоп е чудесно за пътуване. Като цяло изобщо не съжалявам, че минах през подбалкана
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Слав написа:
          Информация от началото на Юни - до Пирдоп пътят е трагедия, но все пак се търпи. Като за България става. След Пирдоп е чудесно за пътуване. Като цяло изобщо не съжалявам, че минах през подбалкана
          Също така след Богоров те отклоняват през Елин Пелин и след това се връщаш на подбалканския. След Пирдоп единствено около (преди) Казанлък има три-четири "прагчета", по посока към морето на които ако не намалиш може да ти падне пломба от някой зъб.Но вече може да са го изгладили.......
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            Re: За моренце подбалканската.

            infirm написа:
            Мисля да мина от там за Бургас. Някой знае ли какво е състоянието на пътя? Не ми се кара по магистралата. Мерси.
            Колега ти ще се натресеш на най-големите задръствания след Сливен -до началото на Магистралата до Бургас.Добре до Сливен ще си ОК, а после?Що не си минеш по магистралата до Стара Загора.

            Коментар


              #7
              Re: За моренце подбалканската.

              VesMil написа:
              infirm написа:
              Мисля да мина от там за Бургас. Някой знае ли какво е състоянието на пътя? Не ми се кара по магистралата. Мерси.
              Колега ти ще се натресеш на най-големите задръствания след Сливен -до началото на Магистралата до Бургас.Добре до Сливен ще си ОК, а после?Що не си минеш по магистралата до Стара Загора.
              Ами то, след Стара Загора пак трябва по този участък да мине, така че поне до Сливен по подбалканския ще си се радва на спокойствие и природата.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                път

                Имайте напредвит че ако има дъждове -порой пътя става река няма минаване .Май са забравили да сложат канавки .
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Пътят от Сливен до Карлово е супер. От Карлово до Кърнаре не е зле, но не е перфектен. Натам към София - не знам, но чувам, че към Пирдоп е ужас!От Сливен до началото на магистралата движението е приятно. Миналата седмица 2 пъти ходих до Несебър и обратно, единия път в неделя (вчера), когато се очакваше много натоварено движение.Беше натоварено, да, но скоростта на колоната си беше около 90 - 100 км/ч. Изобщо не съжалявам, че не се набутах да минавам през Средец, където пътя напоследък се е поразбил доста и вече не е нормална алтернатива на главния път.На самата магистрала към Бургас, на едно място има обозначени "неравности по пътя" и ограничение 100 км/ч. СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ, особено за колегите с Марея JTD (с нисък картер и меко окачване), да НАМАЛЯТ поне на 80 км/ч, по възможност да минат в аварийната лента. Неравностите са идеални за удряне на картер. В неделя се гонихме с една Алфа 166 с бургаски номер със скорост около 160-170 към Бургас. По едно време алфата драсна в аварийната, а аз само след секунда разбрах защо го е направил. Добре, че не бях с Делтата, че щях да съм до там

                  Коментар


                    #10
                    Значи до колкото виждам пътя е хубав след пирдоп и се кара . От там ще мина. А иначе не искам да гоня магистралата защото там се вдига една скорост и няколко часа се държиш за волана и зяпаш пътя. Докато подбалканската е по-раздвижено и по-спокойно да се пътува според мен. Караш си, пушиш си, музика слушаш, зяпаш природа . Мерси за отговорите, мисля че темата е полезна и за други който ще имат път натам
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                    -------------------------------------
                    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                    Коментар


                      #11
                      Наистина, природата е впечатляваща. Особено ми е интересно, като се сравни Шипка със започващия вляво от него висок масив на Стара планина. Мисля, че там е връх Триглав. Шипка изглежда като хълмче в сравнение с него, а толкова проблеми създава на шофьорите :D
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        Аз имах предвид магистралата Карнобат-Бургас, която е около 40 км. Едва ли ще ти е скучно там, а и алтернативният път Карнобат-Айтос-Бургас е натоварен с ТИРове, а и не знам в какво състояние е.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          ..............., а и алтернативният път Карнобат-Айтос-Бургас е натоварен с ТИРове, а и не знам в какво състояние е.
                          На връщане от срещата в Китен минах от там - пътят е в същото състояние както и преди да има магистрала. Нямаше голям трафик.
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Аз имах предвид магистралата Карнобат-Бургас, която е около 40 км. Едва ли ще ти е скучно там, а и алтернативният път Карнобат-Айтос-Бургас е натоварен с ТИРове, а и не знам в какво състояние е.
                            Ами не е много читав пътя Карнобат-Айтос не си струва да се дърляте по дупки.
                            http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

                            Коментар


                              #15
                              Re: За моренце подбалканската.

                              VesMil написа:
                              infirm написа:
                              Мисля да мина от там за Бургас. Някой знае ли какво е състоянието на пътя? Не ми се кара по магистралата. Мерси.
                              Колега ти ще се натресеш на най-големите задръствания след Сливен -до началото на Магистралата до Бургас.Добре до Сливен ще си ОК, а после?Що не си минеш по магистралата до Стара Загора.
                              както казва колегата карай си по магистралата по "царския път" ама все пак ти си знаеш и си решаваш
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар

                              Working...
                              X