Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свветещ индикатор на талото.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свветещ индикатор на талото.

    Здравейте!Имам Брава 1.8, модел 1997г. От известно време на дълъг път ми светва една лампа на таблото, наподобява на фенерче насочено надолу. Доколото знам това е индикатор за спирачките но е интерсно че в града не светва а само на дълъг път и свети понякога дълго, понякога кратко. Проверих спирачната течност, накладките и не видях нищо тревожно. Някой има ли идея откъде идва това и какво ми съобщава?Благодаря Ви предварително.

    #2
    Лампа за неизправност в системата за управление на двигателя, препоръчително е прочитане с компютър. Лампите, свързани със спирачките обикновено изглеждат като кръг със скоби отстрани: (О)

    Коментар


      #3
      Километража работи ли ти?Това е най-малкото, но при мен се случи този проблем.

      Коментар


        #4
        Re: Свветещ индикатор на талото.

        demetra написа:
        Здравейте!Имам Брава 1.8, модел 1997г. От известно време на дълъг път ми светва една лампа на таблото, наподобява на фенерче насочено надолу. Доколото знам това е индикатор за спирачките но е интерсно че в града не светва а само на дълъг път и свети понякога дълго, понякога кратко. Проверих спирачната течност, накладките и не видях нищо тревожно. Някой има ли идея откъде идва това и какво ми съобщава?Благодаря Ви предварително.
        По добре е да отидеш на компютърна диагностика както и колегата ogi28b каза. Може да е от много неща - ламбда сонда, потенциометър ......
        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

        Коментар


          #5
          Re: Свветещ индикатор на талото.

          demetra написа:
          Здравейте!Имам Брава 1.8, модел 1997г. От известно време на дълъг път ми светва една лампа на таблото, наподобява на фенерче насочено надолу.
          Накакви проблеми с термостата? Ако ти пада рязко температурата на ДВГ е възможно да светне този индикатор.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар

          Working...
          X