Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Един въпрос за цената на фабричното CD за фиат Брава/Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Един въпрос за цената на фабричното CD за фиат Брава/Браво

    Колеги разбрах, че е доста голям дефицит намирането на оригиналното CD за Брава/о.Въпроса е това, че съм намерил такова, но въпроса ми е колко пари са нормални за такова CD, като се има предвид че е използвано?Благодаря предварително
    99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

    #2
    Цената ще я определиш по това, че адапторна рамка струва толкова и после сравни цените на всички други CD-та със същите параметри.Ред. Колега Валентино_88, наистина има Фиатки със заводско CD, но другата истина е че са рядкост. :D

    Коментар


      #3
      Оригинално CD? Те колите не са ли оригинално с касетофони или не съм много в час, за което моля да ме извините?
      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

      Коментар


        #4
        Валентино_88 написа:
        Оригинално CD? Те колите не са ли оригинално с касетофони или не съм много в час, за което моля да ме извините?
        Колега масово са с оригиналните касетофони, но има и такива със CD, които са рядкост....
        99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

        Коментар


          #5
          60-70-80лв.Колкото се спазариш.Говорим за нормално работещо CD.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Да там някъде от 60 до 70 макс и то ако е новия модел, ако е старичкото всичко над 50-60 си е набутвация, даже тука имаше ... хмм преди месец една обява за браво на части със такова CD.
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар


              #7
              Значи определено тази цена не си заслужава:http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-FIAT-B...item3a5c40f8c6
              99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

              Коментар


                #8
                За 360лв ще си вземеш хубав плейър от БГ.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Че то толкова и ново не струва ,преди 2/3 години един колега продаваше чисто нови касетофони за по 50 лева а това СД струва не повече от 100 кинта.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Моята Дръжка е с оригинално CD (Grundig) и най-досадното е че не чете МР3. Звука също не е нещо запомнящо се. Мислех да го сменям с ново, поне сега цените паднаха доста, но визията на таблото няма да е същата.Съвета ми е да не търсиш оригинално, а си вземи нещо ново с адаптор.
                    Brava 1.9 JTD 100, 2001

                    Коментар


                      #11
                      Честно казано не си струват подобни напъни. За 200лв. има прилични модели плеъри с USB вход за флашка дори! А с по-различната визия се свиква, повярвай ми! Повече от година се мъчих да изкарам читав звук от оригиналното касетофонче, но уви... то не бяха усилватели, колони, МР3 предаватели... Отдавна забравих за тези изпълнения!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар

                      Working...
                      X