Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Севлиево-Априлци - кой път да избера?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Севлиево-Априлци - кой път да избера?

    Колеги, в началото на следващият месец ще пътувам до Априлци. От Попово до Севлиево пътя е ясен. Интелесува ме от Севлиево кой път да хвана: директния до Априлци /през Кръвеник/, или Севлиево-Троян който се разклонява през Велчево към Априлци. Нямам претенции кой по-кратък, интересува ме кой е в по-добро състояние, че Мария не обича да се тръска. :D
    Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

    #2
    През Кръвеник не съм минавал, но от Севлиево през Сенник - Душево - Столът - Боазът се спускаш в Априлци и не се сещам да ми е направило впечатление нещо фрапиращо по пътя. Аз също съм с Мареа, която не обича да си разтръсква много-много дупето, ама от друга страна, по какви ли не пътища съм минавал с нея...
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      През далечната 2007 ходих в Априлци на тийм билдинг и си ходих у дома, разбира се, така че пътят до Севлиево съм го минавал два пъти.От Велико Търново за Априлци се отклоних още на Идилиево, преди Севлиево.В Севлиево малко се лутах из улиците, но маршрутът е Сенник, Хирево, Дамяново(завой на юг), Бериево, Дебнево, Гумощник, Велчево и Априлци.Към Троян и София пътят беше през Орешак и Скандалото.И двата пътя Априцли - Севлиево и Априлци - Троян са на ниво, тесни са, но настилката е добра.Чак се чудя защо съм пропуснал да пиша за Априлци до сега, но няма от какво да се притесняваш с мареата.

      Коментар


        #4
        fuoco написа:
        През далечната 2007 ходих в Априлци на тийм билдинг и си ходих у дома, разбира се, така че пътят до Севлиево съм го минавал два пъти.От Велико Търново за Априлци се отклоних още на Идилиево, преди Севлиево.В Севлиево малко се лутах из улиците, но маршрутът е Сенник, Хирево, Дамяново(завой на юг), Бериево, Дебнево, Гумощник, Велчево и Априлци.Към Троян и София пътят беше през Орешак и Скандалото.И двата пътя Априцли - Севлиево и Априлци - Троян са на ниво, тесни са, но настилката е добра.Чак се чудя защо съм пропуснал да пиша за Априлци до сега, но няма от какво да се притесняваш с мареата.
        Може би Богатово имаш предвид преди Севлиево, щото през Идилево много се отклонява, ако тръгне, а през Богатово се слиза директно в Севлиево. А и по твоя маршрут доста си заобиколил - отишъл си до Троян, едва ли не, за да се върнеш към Априлци. Е, разбира се, направил си си разходка из севлиевските, че и троянски села...
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Ето това е пътя по който минавах преди 2 години, беше добър без дупки, но тесен и обрасъл, сега едва ли да е по-различно.http://www.bgmaps.com/routing.aspx?s...BB%D1%86%D0%B8
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            sugarboy написа:
            fuoco написа:
            През далечната 2007 ходих в Априлци на тийм билдинг и си ходих у дома, разбира се, така че пътят до Севлиево съм го минавал два пъти.От Велико Търново за Априлци се отклоних още на Идилиево, преди Севлиево.В Севлиево малко се лутах из улиците, но маршрутът е Сенник, Хирево, Дамяново(завой на юг), Бериево, Дебнево, Гумощник, Велчево и Априлци.Към Троян и София пътят беше през Орешак и Скандалото.И двата пътя Априцли - Севлиево и Априлци - Троян са на ниво, тесни са, но настилката е добра.Чак се чудя защо съм пропуснал да пиша за Априлци до сега, но няма от какво да се притесняваш с мареата.
            Може би Богатово имаш предвид преди Севлиево, щото през Идилево много се отклонява, ако тръгне, а през Богатово се слиза директно в Севлиево. А и по твоя маршрут доста си заобиколил - отишъл си до Троян, едва ли не, за да се върнеш към Априлци. Е, разбира се, направил си си разходка из севлиевските, че и троянски села...
            Да, точно Богатово, не Идилиево, за това си прав.Иначе мисълта ми беше за пътуване от Севлиево направо до Априлци през селата и отделно за друг маршрут от Априлци до Троян с тенденция за София, но съм ги смесил двете в думите на пръв поглед. Отделно най-изправеният път си е през Троян, но е безсмислено толкова да се обикаля, идвайки от изток, ако целта е Априлци.

            Коментар


              #7
              Понеже жената е от Априлци минавам почти всеки месец зимата през Севлиево за Априлци. Пътят не е лош, а маршрута е Севлиево- Сенник- Душево- Столът и Боаза и се влиза в горния край на Априлци(Острец). До центъра е още 5 км.(Ново село). И приятно прекарване на това великолепно място колега :D
              НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

              Коментар


                #8
                Благодаря колеги. Другия месец впрягам Мария и потеглям. Пък може и да се срещнем с някой от вас по пътищата
                Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

                Коментар

                Working...
                X