Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джипка до 5000лв. Дайте идеи? :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Mitsubishi Pajero е твоята кола
    VTS 16V

    Коментар


      #62
      http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...etailsтази не е лоша

      Коментар


        #63
        А защо не Хонда CRV ,здрави са и са лесни за подръжка.Лесно се газифицират защото хонда нямат дизелов вариант на първата си серия .
        HONDA I-VTEC

        Коментар


          #64
          Как защо - щото човека иска джип.

          Коментар


            #65
            ls1 написа:
            Как защо - щото човека иска джип.
            Дам... това е истината! Един колега има CRV и онзи ден докато една група коментирахме моята дилема с джипката се изцепи, че Витара била по-лош джип от неговата кола... Забавлявахме се А не искам такова, защото най-малкото ще му треперя за боята. А иначе колега @strajaro онзи Форд не изглежда зле, но не съм чувал никакви отзиви...
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #66
              Ами той е близнак на Нисан Терано, което не е за подценяване Имам един съсед с такъв, сложи му газ(на същия мотор) и си бръмчи, всеки ден си ходи на работа с него, събота и неделя си дърпа лодката. Не съм го чул да се оплаква.

              Коментар


                #67
                Vladim написа:
                Дам... това е истината! Един колега има CRV и онзи ден докато една група коментирахме моята дилема с джипката се изцепи, че Витара била по-лош джип от неговата кола... Забавлявахме се А не искам такова, защото най-малкото ще му треперя за боята. А иначе колега @strajaro онзи Форд не изглежда зле, но не съм чувал никакви отзиви...
                Според мен за целта не ти трябва някой лъскав джип , както сам каза да не му пазиш боята А за Форда/Нисана най-добре хвърли едно око в офроуд форума , тук има и тема за газ http://www.offroad-bulgaria.com/show...B3%D0%B0%D0%B7
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #68
                  И темата май отива към..........абе иска ми се ,но май ще има болка.
                  Marea HLX 147ps

                  Коментар


                    #69
                    Gofi написа:
                    И темата май отива към..........абе иска ми се ,но май ще има болка.
                    Я пак?
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #70
                      Джуган със жълт номер

                      Коментар


                        #71
                        fuoco написа:
                        Джуган със жълт номер
                        Е това е класика! :P А иначе за поста по-горе... объркал съм CRV с HRV...
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #72
                          Vladim написа:
                          ls1 написа:
                          Как защо - щото човека иска джип.
                          Дам... това е истината! Един колега има CRV и онзи ден докато една група коментирахме моята дилема с джипката се изцепи, че Витара била по-лош джип от неговата кола... Забавлявахме се А не искам такова, защото най-малкото ще му треперя за боята. А иначе колега @strajaro онзи Форд не изглежда зле, но не съм чувал никакви отзиви...
                          Прав е бил човека ама що сте се забавлявали не разбрах , не е единствения дето е минал от Витара на ЦРВ и да твърди подобни неща Не ти препоръчвам ЦРВ само защото не се вписва в цената която си склонен да платиш. Иначе за тва пътче дето ми показваш нямаш никви ядове с ЦРВ ни зиме ни лете Подръжката на колата не е по скъпа от на едно браво, дори мога да кажа обратното, да не споменавам факта че може би се налага да се подържа поне 10 пъти по малко Като за паркетен джип без претенции и излишни лостове за бързи бавни предни задни и тем подобни си е перфект Не казвам че може да се равнява с машините създадени за истински офроуд но на теб такава не ти трябва. А че е наи красив спор няма Иначе ето да се позабавлявате http://www.youtube.com/watch?v=Um2Ew...eature=related
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            #73
                            Slavi_Lancia написа:
                            Прав е бил човека ама що сте се забавлявали не разбрах , не е единствения дето е минал от Витара на ЦРВ и да твърди подобни неща ...
                            Колега... написах тоно над твоето мнение, че съм се объркал... Нямах предвид CRV, а HRV... А иначе за цената е ясно...А ето поздрав и за колегата с Джугана! :D http://vbox7.com/play:24efb616&al=1&vid= Такъв Урал карах в казармата! :D
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #74
                              Благодаря, впечатляващи изпълнения, особено вертикалните!

                              Коментар


                                #75
                                Ко стана?

                                Коментар

                                Working...
                                X