Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затруднен достъп до Банкя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Затруднен достъп до Банкя

    Днес посетих една местност западно от Банкя и за целта трябваше да мина през града.Тръгнах по Сливница и хванах разклона вляво от пътя за Драгоман.Платното в обратна посока (към София) е разкопано и до Банкя се редуват светофари, които пускат еднопосочно движението и общо взето стават колони и стигнах бавно.На връщане gps ме насочи през някакъв алтернативен път покрай Филиповци, който се оказа на ниво.Така че, избягвайте северния път на първо време.

    #2
    Ахам и аз се сблъсках преди месец с тея светофари ии ми побеляха косите и навръщане минах от там където те е насочил GPS-a и се родих.
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    Коментар


      #3
      Скоро и аз ще ходя до там. Дано само да не забравя за тази тема и да се набухам на светофарите.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        Ами като ходиш на там, може да се разходиш към планината и да видиш София от високо. Някъде, където е стрелката, има гледки, а от самия клисурски манастир се вижда доста ясно надолу. Само да предупредя, че пътят от Банкя нагоре не е перфектен и трябва по-внимателно с дупките, но се минава при по-спокойно каране.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Благодаря колега. Непременно ще отскочим след сватбата като утрезнеем.
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар

          Working...
          X