Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oт Бургас за Габраво - откъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Oт Бургас за Габраво - откъде?

    Колеги може ли да ми препоръчате откъде да мина от Бургас за Габраво. Бил съм в Габраво много отдавна и нямам представа как са пътищата. Интересувам се защото ще съм с доста ниска(бих казал спортна) кола и не искам да я мисля, тъй като не е моя, а и не искам да ми разбия бъбреците.Планувал съм едно посещение на небезизвестния Десо, който пастира коли.Живот и здраве, ако му открия телефона и ни съвпаднат свободни дати ще пусна впечатления.Благодаря

    #2
    Покрай Сливен - Гурково - Казанлък и през Шипка и си слизаш без проблем в Габрово.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Ок, и аз оттам мислех да мина, най-пряко е и най-първокласен ми се вижда пътя на картата А с Шипка как е положението?П.С Забелязах другата тема за проходите

      Коментар


        #4
        Ми другият вариант е през хаинбоаз до Вонеща Вода и от там през Трявна до Габрово.Само за Вонеща вода - Трявна не знам как е, но освен много завои, едва ли ще има други проблеми. Останалата част от пътя (след Сливен) е ок.

        Коментар


          #5
          Наборе, номера на Десо може да го намериш в БМВ форума. Преди доста време четох тема в която го хвалят и там има телефон за контакти. Но не знам дали ще успееш да я намериш темата, тъй както споменах беше отдавна. Все пак ако не успееш да го намериш ще го потърся, все някой познат ще го има номера му Успех От листо любопитство с каква кола ще си.

          Коментар


            #6
            Точно от BMW форума, обаче нещо не се отваря от 2дни Най-вероятно 9-3 convertible Айде да организираме една срещичка Драсни едно лс да направиме организация Аз така и така цял ден няма да има какво да правя(до колкото съм прочел цял ден се работи по колата). Ако си свободен

            Коментар


              #7
              vital написа:
              А с Шипка как е положението?)
              минавах от там есента за срещата на Бачо Киро. южната част е изчяло нов асфалт, който беше нарязан надлъжно, щото бяха забравили да пуснат отводняването от горните склонове. на север асфалта беше добре. питай Торнадо на ЛС за Шипка...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                Да, да мерси, в другата тема има отзиви отпреди 10тина дни

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  vital написа:
                  А с Шипка как е положението?)
                  минавах от там есента за срещата на Бачо Киро. южната част е изчяло нов асфалт, който беше нарязан надлъжно, щото бяха забравили да пуснат отводняването от горните склонове. на север асфалта беше добре. питай Торнадо на ЛС за Шипка...
                  Шипка е добре ,но в момента мисля ,че южната част е в ремонт/полагат най горния слой асфалт/ и се минава през Бузлуджа ,а там не е много за ниски автомобили.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря, Tornado.То не, че е от най-ниските, ама предвид че не е моя колата ще ми е премисъл. Дано до другата седмица го довършат

                    Коментар

                    Working...
                    X