Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TD100 vs TDI 90

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TD100 vs TDI 90

    Колеги, гонката се състоя и го взимам с около 1 кола на 300м. До 2-ра му правя 2 коли разлика после ме настига. Карах го голфа и реално ми се вижда, че върви по-добре от бравото и само това, че шофьора му е малко новобранец ми донесе победата. Според вас нормално ли е TDI 90 да върви повече от TD100(според каталожните данни не е). Собственика твърди, че не е чипосван и това ме навежда на мисълта, че или TD100 като цяло e по-спънат двигател или на моето му има нещо

    #2
    Тромба или четворка ?Принципно са еднакви, като ускорение, дори ГоуФи дърпа по-раничко от Бравото.Що не си разменихте местата ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Тройка е голфа, иначе и аз не знам защо не се разменихме, май така трвяба да стане следващия път. Просто ми стана чудно дали е нормално да върви повече като по каталог го дават доста по-зле или моята има някакъв проблем.

      Коментар


        #4
        Не знам какъв каталог гледаш ама са си 1:1Дори ГоуфИ надува яко на 1900рпм, Бравчо на 2200.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Aха, ясно за това сигурно ми се вижда, че набира по-добре. Иначе гледах в разни каталози, че от 0-100 на бравото му дават 10.8, докато на голфа 12.8, явно не може да им се има много доверие.......

          Коментар


            #6
            Е това е последното, което трябва да гледаш колега.Аз като бях с бравото JTD105 с ремап много зор, ама много зор видях да мина един чипнат ТДИ90.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Принципно много не им вярвам на тези каталози но все пак 2 секунди както ги дават не са малко, но реалността е друга за жалост.... Мерси за отговорите колега и все пак ще я закарам на една диагностика, да видя дали всичко е наред.

              Коментар


                #8
                Няма ли да е по-лесно да си размените местата с ГоуфИ ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  И двете ще ги направя

                  Коментар


                    #10
                    спокойно колега аз с бравата праших 3 старта с такъш гоуф 3 1.9 90коня...и шофьора не беше новобранец и след последната дръпка искаше да вдигам капака...3:0 за бравата...
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #11
                      браво бе майстор си значи 3:0 е добър резултат
                      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                      FIAT BRAVO 1.8GT
                      FIAT BRAVO 1.9TD ex

                      Коментар


                        #12
                        то кола с кола не си прилича

                        Коментар


                          #13
                          90-ката много върви, да не ви казвам, че това е един от най-здравите двигатели на ФВ..с много малко пари, чип, некви вакууми се обръщаха и турбо от 110, става към 150-160 коня. ТДИ- това си е цяла секта направо
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            Аве мани, като се дръпнахме с тоя, после отбихме и се оказа пич, вика ми:мина ме с много зор, ама мойта кола е 94г. твойта ? 2000г, на мойта душа не и остана вече.Какво да кажеш в такъв момент
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              Аве мани, като се дръпнахме с тоя, после отбихме и се оказа пич, вика ми:мина ме с много зор, ама мойта кола е 94г. твойта ? 2000г, на мойта душа не и остана вече.Какво да кажеш в такъв момент
                              хаха, прав си, аз пък върнах едно на ФВ, след като се дърпахме с полото, той смени двигателя... и пак го бих, и пак той беше 2001, аз 96 пп той 1.4, с три близнета, амаааа ниищо
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X