Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искърско дефиле

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искърско дефиле

    По искърското дефиле положението е следното:
    • -още от Илиенци чак до Своге пътят е в доста отвратително състояние с множество дупки и неравности; -от Своге до Ребърково, демек до края на пътя, е доста задоволително за такъв клас път, почти няма дупки, настилката е гладка.
    Очаквах да е обратното, но излиза, че не се кара толкова по северната част на този път и се е запазил доста.

    #2
    път

    То къде ли е хубав пътя та и този да няма дупки като планински път То магистралата е с дупки или с недоправени кръпки та тоди зда е хубав
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Хубав е на много места, за това пиша къде става и къде не, ако трябва на някого, да знае от къде да мине, при по-големи претенции за качество на пътя.Примерно, излиза, че от София за Лакатник или Своге е доста по удобно да се мина през Ботевград, въпреки немалкото заобикаляне.Ако трябва да съм по-конкретен, на София-Своге давам оценка 3 от 10, а на остатъка до Ребърково - 7/10.

      Коментар


        #4
        София-Своге може да се мине и през Костинброд - излиза се от Надежда. Пътя е доста скоростен и почти няма дупки, поне за последно като минавах от там. Дълги прави, има само един завой на който трябва да се намали, но е добре маркиран. Заобикалянето е около 20-30 километра, но караш почти само на 5-та.
        [ Stilo 1.8 16V ]

        Коментар


          #5
          И аз гледах, че върви долу горе успоредно.През къде предлагаш да стане връзката между ломския път и искърското дефиле?

          Коментар


            #6
            Колега, извинявай за личния въпрос, но има ли град в България в който да не си ходил? Работата ти ли е свързана с пътуване Иначе си супер полезен в тоя подфорум

            Коментар


              #7
              fuoco написа:
              И аз гледах, че върви долу горе успоредно.През къде предлагаш да стане връзката между ломския път и искърското дефиле?
              на Бучин проход е най-добрия вариант
              [ Stilo 1.8 16V ]

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Колега, извинявай за личния въпрос, но има ли град в България в който да не си ходил? Работата ти ли е свързана с пътуване Иначе си супер полезен в тоя подфорум
                E ся и ти допринасяш на място от време на време по пътната обстановкаИначе съм web developer и работата ми е в офис. Понеже не ме пращат насам натам, компенсирам самоинициативно, когато мога, и до сега се получава интересно. Има някои градове, в които още не съм ходил, особено във юго източната част на страната, части на родопите, общо взето към местата, където пътищата са зле, нямам кураж да тръгна, но предстоят още доста места, за които мисля да пиша в раздела.Благодарение и на всички, пишещи в раздела, този форум е най-богатия от към такава информация в сравнение с всички останали форуми на марки коли и това го забелязах още преди няколко години, когато започнах да карам и се регистрирах тук. Ползата, която видях от раздела, ми беше точно на място, за това бих искал и други хора да има от къде да прочетат какви пътища да предпочитат в зависимост от целите им.

                Коментар

                Working...
                X