Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плевен - Крушуна - Ловеч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плевен - Крушуна - Ловеч

    Здравейте, към колегите от тази част, някой може ли да ми да даде съвет за първата част от отсечката - на картата има доста варианти.Кой е най-добър, като настилка, и в същото време да не е най-дълъг?За втората част виждам, че има пряк път от селото до Ловеч, кара ли се по него и как са дупките?

    #2
    Re: Плевен - Крушуна - Ловеч

    fuoco написа:
    Здравейте, към колегите от тази част, някой може ли да ми да даде съвет за първата част от отсечката - на картата има доста варианти.Кой е най-добър, като настилка, и в същото време да не е най-дълъг?За втората част виждам, че има пряк път от селото до Ловеч, кара ли се по него и как са дупките?
    Минавал съм по втората отсечка.Пътят беше доста приличен.(но става дума преди зимата)Ако ще ходиш на водопадите,да не ти пука за пътя,голяма красота е.
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    Коментар


      #3
      В крайна сметка ходих - от Плевен през Обнова, Каменец, Летница е доста добре като настилка, а е и изправен, само в селата има дупки тук таме.После на излизане за Ловеч се видях в чудо, доста дупки има, докато не се излезе на главния път след Александрово, а в самото село има и павета.В крайна сметка, който подхожда от северния път (Плевен/Русе), е на далавера, отколкото който идва от І-4.

      Коментар

      Working...
      X