Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво тд100 vs Фиат Пунто ЖТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво тд100 vs Фиат Пунто ЖТД

    Гонката се състоя 2 пъти И 2те коли са сток.Кажете си мненията, аз после ще ви кажа резултата. И ако някой може да каже колко коня е пунтото? Собственика каза 82 коня
    Тря'а напиша нещо тука, нали

    #2
    според мен пунтото

    Коментар


      #3
      на старт пунтото може да дръпне но после едва ли на колко метра се пуснахте
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #4
        400-500 метра
        Тря'а напиша нещо тука, нали

        Коментар


          #5
          бравото ако е читаво трябва да бие с много
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            #6
            Браво 200Нм/2250рпм - 1055кгПунто - 196/1500 - 1155кгПунта Мара е стреличка, според мен взима старта и не трябва да изостава.Предавателни числа ме мързи да гледам
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Браво 200Нм/2250рпм - 1055кгПунто - 196/1500 - 1155кгПунта Мара е стреличка, според мен взима старта и не трябва да изостава.Предавателни числа ме мързи да гледам
              според мен както казах в по горния пост взима старта и после изостава днес нагледно показах TD100vs TD75 дадох 6-7 метра предимство и щом включих 2-3 беше с 3 коли зад ментака че относно темата мисля че пунтото ще изостане ако наистина е стоково
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                #8
                и 2та пъти аз спечелих (бравото) . Пътя по който се пускахме, е около 200 метра равен и след това баир.Първият старт на 1ва и 2ра направих около половин кола разлика, на 3та вече беше около 2-3 метра зад мен.След това на 4та почна баира и просто го изядох :D Вторият старт пунтото като тръгна аз още не бях сложил 1ва :D обаче изцедих всичките 100 умрели коня и на 3та вече го минавах. На моята кола гадното е, че няма оборотомер, ама си я знам какво може
                Тря'а напиша нещо тука, нали

                Коментар


                  #9
                  GbGzTeaM написа:
                  и 2та пъти аз спечелих (бравото) . Пътя по който се пускахме, е около 200 метра равен и след това баир.Първият старт на 1ва и 2ра направих около половин кола разлика, на 3та вече беше около 2-3 метра зад мен.След това на 4та почна баира и просто го изядох :D Вторият старт пунтото като тръгна аз още не бях сложил 1ва :D обаче изцедих всичките 100 умрели коня и на 3та вече го минавах. На моята кола гадното е, че няма оборотомер, ама си я знам какво може
                  ТД 100 имат добър старт знаех си че си ти
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    #10
                    Приятелката ми има такова на няма и 100хил. и мога да кажа, че върви много добре...направо отлично. И на ускорение и на дълго.Punto JTD ELX

                    Коментар

                    Working...
                    X