Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнение за DKV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мнение за DKV

    накой може ли да ми каже как работят в DKV

    #2
    здравей, аз съм доволен, напоследък само там си ходя, заради работното си време ми се е налагало и съм оставял колата няколко пъти вече да я правят, после си я взимам, не съм имал проблеми, разбират от мойта фиатка, преди това къде ли не ходих за един проблем с двигателя и тогава ги намерих, техния компютър веднага разпозна моя ( на техния пише FIAT) и намериха проблема (потециометъра на дроселовата клапа) оттогава там ходя. може и недоволни да се намерят , незнам, трябва да опиташ когато имаш проблем и да видиш на теб дали ще ти хареса работата им. цените според мен не са високи.
    FIAT Stilo 1.4 16V
    FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

    Коментар


      #3
      утре ще ходя там да си сменям ремъците че реших да чуя някакви мнения иначе цените които ми дадоха наистина са добризнаеш ли частите които продават дали са качествени имам предвид като си сменял нещо от тях ли си го купувал и дали издържа

      Коментар


        #4
        доколкото знам частите са им италиански (поне на мен каквото са сменяли ), купувал съм от тях често защото цените които са ми казвали не са по високи от магазините и при тях ми се струва по сигурно, май си ги докарват от Италия повечето неща самите те. успех
        FIAT Stilo 1.4 16V
        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

        Коментар


          #5
          a написа:
          утре ще ходя там да си сменям ремъците че реших да чуя някакви мнения иначе цените които ми дадоха наистина са добризнаеш ли частите които продават дали са качествени имам предвид като си сменял нещо от тях ли си го купувал и дали издържа
          я кажи като се върнеш колко пари са ти взели и за какво - работа, ремъци - колко и какви, ролки...да добием представа за цените...

          Коментар


            #6
            Да може да кажете все пак и каде е това DКV, че и моята колица плаче за една диагностика на двигателя
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              DKV Serviceадрес: София 1528ул. "Искърско шосе", ПК 25 тел. 978 66 22 факс. 978 56 31 Аз лично за диагностика на колата и във Вантотрейд Бих ти препоръчал да отидеш.адрес: бул "Самоковско шосе N99"/Там където се пресича с околовръстното/

              Коментар


                #8
                днеска си смених ремъците - за ангренажен ремък и ролки и ремъка за динамото и климатика 93 лв питах и колко ще ми струва смяна на втулките на носачете 28 лв на носач за сравнение в италсервиз ми искаха 120 лв само за ангренажния ремък и 45 за смяна на втулките на носач

                Коментар


                  #9
                  a написа:
                  днеска си смених ремъците - за ангренажен ремък и ролки и ремъка за динамото и климатика 93 лв питах и колко ще ми струва смяна на втулките на носачете 28 лв на носач за сравнение в италсервиз ми искаха 120 лв само за ангренажния ремък и 45 за смяна на втулките на носач
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 всъщност ти къде си ги свършил тези работи?
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #10
                    По нагоре пише....DKV

                    Коментар


                      #11
                      a написа:
                      днеска си смених ремъците - за ангренажен ремък и ролки и ремъка за динамото и климатика 93 лв питах и колко ще ми струва смяна на втулките на носачете 28 лв на носач за сравнение в италсервиз ми искаха 120 лв само за ангренажния ремък и 45 за смяна на втулките на носач
                      93 лв.-това само за работата ли е или части+работа?
                      SKODA 105L '78
                      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                      FIAT 126p '89
                      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                      GRANDE PUNTO 1.2 '06

                      Коментар


                        #12
                        Мене ме варнаха в дкв ,защото мойто типо е карборатор ,а те не се занимавали с карборатори .Отидох вав вантотреид,и там не се занимавали с карборатори,ебати фирмения сервиз ,каде да отида в Лада България ли ебати писна ми
                        FIAT TIPO 1,6

                        Коментар


                          #13
                          аз не можах да ги намеря тия ДКВ ... тая улица там има 1000 сгради ...някой ако може да обясни долу горе примерно ако се идва от към Слатина къде да се свие ... кво да се търси като табела ... обикалях по изкърско шосе и питах поне 4 човека да са чували за такъв сервиз ... никой
                          :: Show me some Madness ::

                          Коментар


                            #14
                            колега не ти препоръчвам да ходиш там след като ми смениха ремъците не бяха затегнали едната ролка на каналния ремък и се скапа малко по късно а и едва не е паднала цената и беше 100 лв най-етиния вяриянт

                            Коментар

                            Working...
                            X