Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся датчик за сервото на Fiat Punto 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся датчик за сервото на Fiat Punto 1.9 JTD

    Здравейте колеги! Търся датчика за определяне ъгала на завиване на волана - за Fiat Punto 1.9 JTD / 00’-02г.
    Fiat Brava 1.4 12v - '97 / АГУ-Lovato

    #2
    Re: Търся датчик за сервото на Fiat Punto 1.9 JTD

    SBK написа:
    Здравейте колеги! Търся датчика за определяне ъгала на завиване на волана - за Fiat Punto 1.9 JTD / 00’-02г.
    Всъщност датчика го търся за мой комшия, аз лично си нямам напредстава какъв е този датчик на сервото, който определя ъгала на завиване на волана (така ми го обяснява той!). Та, ако някой може да ми разясни нещо по-въпроса ще съм му благодарен
    Fiat Brava 1.4 12v - '97 / АГУ-Lovato

    Коментар


      #3
      няма такъв датчик най вероятно ти свете на таблото лампа с вулан това е най често от електроусилвателя
      punto jtd 2001 80 hp

      Коментар


        #4
        Имам цял комплект 0888-41-29-74,02/927-55-23

        Коментар


          #5
          morkova написа:
          няма такъв датчик най вероятно ти свете на таблото лампа с вулан това е най често от електроусилвателя
          Приятел не се занимавай с глупости.Аз имах същите ядове и разреших проблема единствено и просто с презапояване на релетата на електроусилвателя.Ако пак не стане си взимаш нови и така,не слушай ’’специалисти’’,на мен ми искаха 1200лв за нов ЕУ,и ЗАЩО???Взех си една отвертчица(еврейска звезда)и реших проблема за 2.90лв.Успех

          Коментар


            #6
            zackdelaro4a написа:
            morkova написа:
            няма такъв датчик най вероятно ти свете на таблото лампа с вулан това е най често от електроусилвателя
            Приятел не се занимавай с глупости.Аз имах същите ядове и разреших проблема единствено и просто с презапояване на релетата на електроусилвателя.Ако пак не стане си взимаш нови и така,не слушай ’’специалисти’’,на мен ми искаха 1200лв за нов ЕУ,и ЗАЩО???Взех си една отвертчица(еврейска звезда)и реших проблема за 2.90лв.Успех
            Не винаги проблема е там, на мен ми беше изгорял компютъра. Та сега Ел усилвателя си го имам здрав, прав и прибран като ценна резервна част в багажника :D
            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

            Коментар


              #7
              Може и датяика да се зацапа или развали - сменя се заедно с кормилната колона.Въпреки това и самия той може да се демонтира, но пак трябва да се свали от кола. Нови не се продават май.Предполагам в моргите не е скъп, защото едвали се купуват повече от 2 годишно.

              Коментар


                #8
                Проблема е решен!
                Fiat Brava 1.4 12v - '97 / АГУ-Lovato

                Коментар

                Working...
                X