Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Renault Espace - четиризнаците на Euro Van 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Renault Espace - четиризнаците на Euro Van 2

    Трябва да си купим кола за повече хора и багаж...че бройката на домашните любимци расте Въпросът, обаче, е каква? Последно чуденката стигна до момента дали да изберем Renault Espace/Grand Espace или някой от четиризнаците на Euro Van 2 - 807, С8, Улисе или Федра. Силно е интересно каква е поддръжката като разход на тези ванове, издържливи ли са за нашите условия, чупливи ли са? И дали да е дизел или бензин?Ще съм силно благодарна за обективно мнение, щото пристрастия много Ще черпя по кафе с цигара :D

    #2
    Много хора са доволни от Espace - говорим за новия който е след 2002г. не съм чувал лоши отзиви.От Евро Ван 2,което и да предпочетеш са на една цена подръжка,взимай дизел препоръчвам ти Espace - 1.9 dci уникално комфортен автомобил,много добро пространство,поведение на пътя от личен опит - добро. В никакъв случай бензин (поради куп причини за мене,които няма да изброявам,но ако си си решила бензин се пак вземи си ). Няма кво толко да го мислиш,което ти е на сърце,кажи ми за коя година Еспейс говориш за да ти кажа,че имаше един бъгъв мотор 2.2 бензин - точно на него не скачай ПП. кво ще рече за нашите условия... не е препоръчително да се кара по дупки,разхода е смешен се пак нов мотор,върви много - харчи малко тва е !ПП2. незнам дали е тук мястото на темата,може да се премести в констултации примерно
    leave something of the happiness you bring

    Коментар


      #3
      Преди години се консултирах с моя майстор за Еспас, коментара му беше че за най-малкото нещо дето се наложи да пипнеш трябва да разглобяваш половината кола, изобщо не била удобна в това отношение.

      Коментар

      Working...
      X