Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пловдив-диагностика, дюзи, ремъци, масла, ходова част!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пловдив-диагностика, дюзи, ремъци, масла, ходова част!

    Извършвам всякакви ремонти на италиански автомобили. Диагностика, почистване на дюзи с ултразвук. Смяна на ангренажни ремъци с 50000км гаранция, закупени от мен. Електроинсталации, ремонт на ходова част и спирачна система, смяна на съединители, смяна на масла Selenia.Общо взето всичко по италиански автомобили без климатици и стенд преден мост!Сервиза се намира в кв.Христо Смирненски, ул.София23За тези, които немогат да се ориентират, могат да го видят в google maps Сервиз за италиански автомобилиТелефони за контакти: 0877864844 , 0897943620.Редактирана.В.Райчинов
    тел.0897943620

    #2
    Колеги аз съм ходил там няколко пъти,за амортисиори,накалдки...Човека взима тънко,а и няколко пъти за дребни работи не ми е взимал пари, и залага на оригинални части "РИКАМБИ"

    Коментар


      #3
      с

      ходя вече няколко пъти при този пич и съм много доволен от всичко.Отдавна търсих доверен маистор на които да имам пълно доверие.последния път докато бях в сервиза доиде кола от чирпан.-сигурно има защо.маистора взема тънко и бачка бързо и квото е правил-никви ядове.това ще е моя сервиз.това ще е моя маистор.намира се близо до ескада и каспела.
      agg

      Коментар


        #4
        Много е добър майсторът! Бързо и качествено работи.
        Take it easy, make it happen
        Stilo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          И аз мога само хубави думи да кажа за Жоро и сервиза му. Колата ми се прави само там, а аз държа на качеството както знаете.

          Коментар


            #6
            Похвала за бат Жоро и от мене. Винаги гледа приятелски да ти спести и да помогне с каквото може, а не като повечето майстори да ти одерат кожуха. Изключително доволен от него.
            НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

            Коментар


              #7
              И аз последно ходих при Гецата, да ми сменя маховик. Не ходя при кой да е, много доволен останах !
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Укица "София 23" с/у КАСПЕЛА

                Съединител и ангранежен комплект за 4 чса на брава 1.6.Плюс смяна на масло скорости и Ремък климатик.Цена няма да казвам ,че чак ме е срам да кажа колко малко ми взе колегата. Мерси майна
                Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                Коментар


                  #9
                  Ще работи от 13. август!Надвечер минах ....че сърце не трае....

                  Коментар


                    #10
                    Днес бях в този сервиз и човека ми оправи проблема с бензина, фарове, мигач, смяна на ангреажен ремък на много добра цена и бързо. Пекан е и съм доволен от него, смятам за в бъдеще при него да си поддържам колата.

                    Коментар


                      #11
                      Тези 2 дена оправях разни работи по бравата - сменя на ремъци ролки, свещи, носачи и проблем с ТПС-а. Много съм доволен от майстора и друг път ще си я правя там. Голям +
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #12
                        Голям + и от мен! Майсторът е пекан и наистина си разбира от работата.
                        Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

                        FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

                        Коментар


                          #13
                          и от мен ++

                          Коментар


                            #14
                            Много съм доволен от бат Жоро , голям МАЙСТОР е . Пожелавам му приятна почивка , че на 12.08. като се върне , пак трябва да карам при него моя черен лебед...

                            Коментар


                              #15
                              гледам сички сте останали доволни да взема и аз да отида там ли понеже аз съм от варна но септември месец имам пьт на там а имам желание да ми се видят някои работи

                              Коментар

                              Working...
                              X