Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мразя съвети като "Махни го това и си купи един Голф&qu

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tipo написа:
    Това VW GOLF според мен е диагноза(за шофьорите става въпрос - като поведение на пътя)!Нищо лично момчета( и момичета :D ) но моля дръще се по-нормално на пътя, не сме излезли по улиците за да се мачкаме!Тук в София имам чувството че има някаква негласно обявена война!......стига лирика! Иначе съм карал две коли от въпросната марка и мога спокойно да кажа че ги правех точно колкото и фиата, но фиата е доста по-конфортен и с много екстри и частите са на добри цени, така че не съжалявам за моментния си избор.
    дъщееееееееееееее!не дръще,а дръжте
    Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

    Коментар


      #17
      GOLF?

      И аз имах много такива разговори с такива Голфаджии!Много се дразна като кажат-махни го тои италиаснки боклук-Все едно ми подпалват фитила !Иначе се кефа и на тия където постоянно се бегат-бегачките голфове!Един познат си взе един голф 1.8 GTI дори не е и вентилиран и го кара все едно че кара самолет!!То газ то незнам какво то се уговаря за пари да се бегат и некви такива!Незнам за вашето мнение ама мойто е че ако си вземеш кола която е 110к.с. и си мишлиш че караш самолет си ебат ТАПАКА!И аз веднъж му викам аре да се бегаме(1.6и.е. е мойто който незнае)и той веднага-къде си тръгнал бе сложи 200лв и окМного се издразних бих се пробвал ама не ми се губят пари за нищо(а и моята колица си я пазя)Що не дойде един с голф 1.6 да видим 200 кинта къде ще отидат ??тогава
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #18
        каи му на тоя пич ако иска и 300 лв да слага,докарвам му на братчеда абарта алфа 1.5,прави ги смешни

        Коментар


          #19
          pugsy написа:
          каи му на тоя пич ако иска и 300 лв да слага,докарвам му на братчеда абарта алфа 1.5,прави ги смешни
          да му ............ , ама аз с моя таралясник, дето е 1.4, правех чудеса като го карах на бензин в началото..... това съм го разправял и преди, ама беше лъскав, с летите джанти, имах и ебати задното гърне преди да изпърди - накрайника му беше като комин - и хората страняха от мен - като видеха колата, сигурно мислеха че е 130 коня или кво ли, ама никой не смееше и дума да каже ... пък и на светофари не изоставаше хич от коли с двойно по-големи двигателинали нямам надпис за кубатурата, а и това ДГТ - един приятел видял-недовидял, решил че DGT е като GT - и вика те така джи-титата верно много вървят но откакто минах на газ карам кат пенсия - толкоз и върви де та сори за простотиите, които пиша, ама ако взема едно 1.6 или 1.8 ако ще на газ да е, пак ще режем наред

          Коментар


            #20
            отностно надписа DGT означава наистина че е GRANTURISMOA D-то означава че е с цифрово тъблоИма и AGT-такова с аналогово Та ние си караме малко по изгазени варианти на типотата(според мен са си същите) ама според книгите това означавало Аз имам една малка историйкаМойто Типо само един път съм го пържил(след това ми стана гадно за колицата ама..))Значи историиката няма да я разказвам ама само финала......та заставаме на един светофар аз и неква 5-ца БМВРъчка (заядлива) с онзи в БМВ, незнам какво беше ама имаше само некав супер скапан ремус защото бяхме един до друг моя двигател за пръв и последен път съм го качвал до 6200об/мин и познайте-ръчнах го с половин кола ама бях с една предница пред него до към 120км/чИ се наложи да спирамеОнзи ремус така бичеше на тъпя гъзар че моя двигател на 6200об не можах почти да го чуя-представете си-накичено БМВ от тия където минават през калника и капака лепенки (таксита), ремуси, лет. джанти, путки и спираме на светофара и тоя ме гледа все едно съм го е..л Некво май тъпичко се почувства Та такива работи?Гот а?
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #21
              Има Голфове и Голфове - много тача например Голф 2 GTi с дигиталното табло. Мой колега има едно Типо - ми то вътре няма нищо общо с Темпрата. Много дървено отвсякъде. И една некачествена пластмаса... По принцип не съм се качвал в други Типо-та - просто нямам други познати с Типо, но ми остави много лошо впечатление интериора. Като се качих за пръв път на моята Темпра, първото ми впечатление от интериора беше, че е напълно различен от този на Типото. Много по-качествени материали и т.н. А принципно не ме дразнят тези с Голфовете, а тези с Опелчетата, дето много вървели. Не си виждат изгнилите ламарини... Преди време, когато реших да сменя старата мамина Жигулета с нещо по-така за малко пари, попаднах на един Воксхол Кавалиер (Опел Аскона с десен волан). За малко да го взема, но се размина. След 2 седмици обаче на същия този Опел, (дето много вървеше) му останал задния мост в една по-дълбочка дупка. Голям късмет извадих, че не го взех тогава...Аман от прехвалени немски коли. (Тук изключвам МБ и БМВ).

              Коментар


                #22
                Аз засега съм си доволен от Кромата ама с предната кола на баща ми имах много кофти случай. Тя беше Ауди 80 (това от аватара) и беше страшно запазено и откъм двигател и откъм купе. Изглежда че не е било карано в Италия много дълго време и тампоните на двигателя бяха понапукани ама ние го карахме. И една вечер стана белата -ДВИГАТЕЛЯ буквално се откачи от мястото си и застана леко на една страна.Тампоните се бяха скъсали.А познайте направо щях да припадна като отворих капака.Аз нямаше да разбера ама скоростния лост беше се наклонил. Ето това са снимки малко е лошо качествота защота са от ГСМ-а

                Коментар

                Working...
                X