Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицай спаси от смърт 3 деца!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицай спаси от смърт 3 деца!

    Полицай Милен Гечев от Луковит е спасил от смърт три деца. На централна улица 47-годишният служител забелязал
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Трябва да има повече такива хора и по малко като този с опела.

    Коментар


      #3
      Надявам се, да не го приемете като етническа обида, но немога да не спомена, че шофьора е от ромското малцинство и отгоре на встичкото няма средно образование (не съм сигурен дали има и начално)!С какъв мозък продават книжки на такива терористи направо незнам...
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        колега те не са терористи те са камикадзета извинявам се аама доста съм и дигнал мерника откакто един тзкъв ми одраска бронята на пунтото 4 години да се пазя и някакъв си черен грозен циганин да я одраска малко му беше боя живот и здраве това лято ще му запаля колата

        Коментар


          #5
          Мене един мангал ме тресна от зад докато давах път на пешеходна пътека и изкриви ламарините зад задната ми броня, ти за една драскотинка
          _/''''''''''''''''''''''''\_
          //---------------\\
          [( )== //// ==( )]
          |_|'------------'|_| ....Punto

          Коментар


            #6
            Дай-боже повече такива полицаи!
            Вижте Българският Хонда фен сайт и форум

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                БРАВО !

                Коментар


                  #9
                  Браво бе, археолози!
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар

                  Working...
                  X