Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мога ли да сложа boost controller на Пунто МК1 TD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    мерси колега за изчерпателния отговор

    Коментар


      #17
      Ето малко снимчици.
      Прикачени файлове
      jiksy

      Коментар


        #18
        Колега,ти хубаво си сложил кулер ама като гледам къде си го сложил не виждам как той ще се ожлажда(освен ако не си си изрязал капака).Също така този конусен филтър пак не му е много там мястото.Трябва да го сложиш някъде където ще може да смуче студен въздух.Аз на снимките не виждам да си сложил въпросния бууст контролер.Какво стана да не се отказа?

        Коментар


          #19
          jiksy написа:
          Ето малко снимчици.
          Що си развалил колата бе човек.Хората са ти направили горе-долу кола,ти си и разказал играта.Освен развалена кола,друго не видях от снимките.

          Коментар


            #20
            Относно капака е срезан ще кача и снимки,a филтара е изместен отпред ето и снимки. И аман от много разбирачи тва така онова така! Намен колата си ми и много добре и нямям никакви проблеми.
            Прикачени файлове
            jiksy

            Коментар


              #21
              Ще покажеш ли колега как я натегна турбината и с колко мм. и сега колко бара е налягането?
              Колкото повече набира,толкова повече набира

              Коментар


                #22
                осъзнаваш ли че темата е от преди 4 години .... и там в един пост пише около 5 мм

                Коментар


                  #23
                  да,темата е отдавна,но влиза в класацията на най-осраната кола

                  Коментар


                    #24
                    HATPOBEH написа:
                    осъзнаваш ли че темата е от преди 4 години .... и там в един пост пише около 5 мм
                    Много добре осъснавам колега и ми беше интересно как е натегната турбината ,а колкото до усраната кола всеки си има вкус и средства.От скоро съм в този форум и освен критики нищо друго не видях за съвети и единост да не говорим.Дайте малко по спокоино на нещата
                    Колкото повече набира,толкова повече набира

                    Коментар


                      #25
                      kokopuntoto написа:
                      HATPOBEH написа:
                      осъзнаваш ли че темата е от преди 4 години .... и там в един пост пише около 5 мм
                      Много добре осъснавам колега и ми беше интересно как е натегната турбината ,а колкото до усраната кола всеки си има вкус и средства.От скоро съм в този форум и освен критики нищо друго не видях за съвети и единост да не говорим.Дайте малко по спокоино на нещата
                      Не бре ... само ти казвам че едва ли собственика на темата ще ти отговори ... не те критикувам ... пробвай ... навърти го малко ... покарай ... ако не ти харесва навърти го още малко пак покарай ... ако не ти харесва купи си браво JTD чипосай го и ще ти хареса

                      Коментар


                        #26
                        Итакова имах преди номера е да се види какво може този мотор ,а тои не е никак малък и мисля,че има потенциал
                        Колкото повече набира,толкова повече набира

                        Коментар

                        Working...
                        X