Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo/a/Marea 1.6 vs Bravo/a/Marea JTD на БАИР ! Volume 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    грижи нямаш подразбрах че ликицата ти била понатрочена ама поне на картига може да покарам има ли картиг за мъже над115 кг
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #47
      vaskoni_1980 написа:
      грижи нямаш подразбрах че ликицата ти била понатрочена ама поне на картига може да покарам има ли картиг за мъже над115 кг
      Ох мале картинг щял да ми кара.Та ти в БРАВО-то едвам влизаш тоя картинг няма да тръгне с тебе ве.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #48
        Ами най големия дето е сядал във каринга е 120 кг.Но определено ще е от голямо значение килограмите,аз съм 75 кг трябва да сложа още някой друга тухла и тогава.За моята кола ли си разбрал че е понатрошена?

        Коментар


          #49
          Ами от това което е нащракал по клавиатурата предполагам,че е изкал да напише ,,наточена".

          Коментар


            #50
            gituli написа:
            Ами от това което е нащракал по клавиатурата предполагам,че е изкал да напише ,,наточена".
            Да да за’ наточена ’става въпрос.Той на лаптопа малко не може да му уцели клавиатурата с тия груби лапи.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #51
              Вчера карах Хаинбоаза юнашката. В част 1 на тази тема ли коментирахме за изкачването на този проход с бензинка, че ми е любопитно какво беше постижението.

              Коментар


                #52
                Пресни впечатления с Волво В40 1,8 115к.с.Целия преход се взима на 4та, като много често се сваля на 3та предавка.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #53
                  Airfan написа:
                  Вчера карах Хаинбоаза юнашката. В част 1 на тази тема ли коментирахме за изкачването на този проход с бензинка, че ми е любопитно какво беше постижението.
                  Някой разправяше, че му било голям зор с 1,8 да изпреварва, а то на тоз проход няма какво да му се изкачва - ако няма трафик, може да си се поддържа спокойно около 110, а в северната част, по оправения участък, и повече.
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #54
                    sugarboy написа:
                    Airfan написа:
                    Вчера карах Хаинбоаза юнашката. В част 1 на тази тема ли коментирахме за изкачването на този проход с бензинка, че ми е любопитно какво беше постижението.
                    Някой разправяше, че му било голям зор с 1,8 да изпреварва, а то на тоз проход няма какво да му се изкачва - ако няма трафик, може да си се поддържа спокойно около 110, а в северната част, по оправения участък, и повече.
                    Аз се закачих след Гурково на едно C220 комби и прелетяхме ниско през прохода. То си е писта за Ф1 буквално и може да се мине на 5-та. 4-та съм включвал само, за да мога да изпреваря по-бързо след цедката, за да си я ползвам като бушон. Дано няма камери, че лошо...

                    Коментар


                      #55
                      Airfan написа:
                      Аз се закачих след Гурково на едно C220 комби и прелетяхме ниско през прохода. То си е писта за Ф1 буквално и може да се мине на 5-та. 4-та съм включвал само, за да мога да изпреваря по-бързо след цедката, за да си я ползвам като бушон. Дано няма камери, че лошо...
                      Няма, спокойно. Като излезеш от Гурково, след първия завой редовно пазят ченгетата, щото има ограничение и вече в Търновска област, я на Въглевци, я на разклона за Килифаревския манастир, я на караулката им до Килифарево. Щом не са те видели, минал си незабелязано :D
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар

                      Working...
                      X