Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo/a/Marea 1.6 vs Bravo/a/Marea JTD на БАИР ! Volume 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Предупреждавам последно и заключвам темата. Темата е "Спам тема" за потребители от Стара Загора. Единственият потребител от пловдивско, който е писал в нея е naskobg.

    Коментар


      #32
      Мръдни я в "Общи" и гле’й к’во ста’а :D
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #33
        Явно всичко що е с 1,6 се смята за супербързо. Петък пътувам по Хемус, баира преди първия тунел, малко след началото виждам една Астра да ми светка в огледалото... Викам си, щом така искаш, така да е. Бях със 130, дори не смъкнах на 5та, натиснах до 160, гледам няма го, бия спирачки, пак до 130 докато дойде зад мен, хайде още веднъж до 160 :D Забавна работа. В тунела си смъкнах на 80 и мераклията ме изпревари. Беше 1,6. Впрочем това пътуване се нагледах на идиоти. Моля ви хора, има картинг писти, не използвайте пътищата за повдигане на самочуствието.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          м/у другото да се включа и аз с брава тд100...и алфа 146 1,6 боксер... на равното ме взема след 2-ра но сме се дърпали от драгичево нагоре към владая и определено няма хал да ме изпревари...хем не съм жтд пък те нали по вървели..и пак казвам на равното ме бие почти без проблем...следващия път ще си направим клипче само нз кога ще е че нещо няма пари за нови гуми...а и още една справка...брава ТД100 вс Сеат ибиСа 1,6...остана кола и половина зад мен което определено ме озадачи...аверчето после се оправда че имал някакви неща по буталата...нещо не го разбрах съвсем ама...1:0 за фуфу
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #35
            emzo написа:
            Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
            ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #36
              superfiata написа:
              emzo написа:
              Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
              ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
              Пич,погледни заглавието - говорим за баир.Покажи ми ясен клип,в който 1.6 браво бие стило 1.9 жтд на БАИР ?
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #37
                Princo написа:
                superfiata написа:
                emzo написа:
                Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
                ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
                Пич,погледни заглавието - говорим за баир.Покажи ми ясен клип,в който 1.6 браво бие стило 1.9 жтд на БАИР ?
                съмнявам се някой да е правил толкова безмислен клип на състезание по байр.а колкото до темата много добре знам каква е.нека модераторите да я метнат в общи за да не спамим безмислено в този раздел.
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #38
                  superfiata написа:
                  emzo написа:
                  Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
                  ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
                  Колкото и клипове да им пускаш колега пак няма да си кажат,да победи чесно,винаги на ЖТД ще му има нещо.Тя и затова темата е на баир,щото на равно са много тъжни тези печки,щото си мислят че на баир щяла да се развърти и напраоооо да полети.Слагайте им по една перка и горе в небесата. Аз все пак си чакам някое ЖТД да ме накаже на пътя Сл.бряг-Варна,мисля че повечето знаят колко е хубав там баира.

                  Коментар


                    #39
                    Абе хора ,вземете се осъзнайте малко де!!!Почвате наистина да говорите глупости!!!По смъртно не можете да ме убедите ,че стило 1.9 JTD ще падне от Браво 1.6 16v ,ако и двете са стокови разбира се...А пък това за баира ,не мислите ли ,че изходът е ясен???Мисля ,че и да обяснявам пак няма да го приемете ,затова няма да си хабя клавиатурата...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #40
                      Карал съм моето браво на баир и не ме кефи, зорно му идва, със сигурност ще падна от JTD, ама мен баирите не ме кефят аз съм Тракиец
                      Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                      Коментар


                        #41
                        superfiata написа:
                        emzo написа:
                        Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
                        ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
                        колега какво видя на този клип че аз нищо не видях извинявай ама 4 гледам и пак не видях
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          #42
                          nai7 написа:
                          superfiata написа:
                          emzo написа:
                          Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
                          ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
                          Колкото и клипове да им пускаш колега пак няма да си кажат,да победи чесно,винаги на ЖТД ще му има нещо.Тя и затова темата е на баир,щото на равно са много тъжни тези печки,щото си мислят че на баир щяла да се развърти и напраоооо да полети.Слагайте им по една перка и горе в небесата. Аз все пак си чакам някое ЖТД да ме накаже на пътя Сл.бряг-Варна,мисля че повечето знаят колко е хубав там баира.
                          колега като ти гледам подписа ела да се сложим на 400 мерта
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар


                            #43
                            vaskoni_1980 написа:
                            superfiata написа:
                            emzo написа:
                            Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
                            ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
                            колега какво видя на този клип че аз нищо не видях извинявай ама 4 гледам и пак не видях
                            фарове то друго нямаше

                            Коментар


                              #44
                              Имам предложение за БАИР-а.Естествен наклон с леки неравности по асфалтовото покритие.Става.В старозагорски регион е.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                #45
                                vaskoni_1980 написа:
                                nai7 написа:
                                superfiata написа:
                                emzo написа:
                                Мхм, мъничко, грозничко, с 5 врати, но по баира лети
                                ето защо да изберем бензина.И то по слабия. http://vbox7.com/play:5f0aef8b
                                Колкото и клипове да им пускаш колега пак няма да си кажат,да победи чесно,винаги на ЖТД ще му има нещо.Тя и затова темата е на баир,щото на равно са много тъжни тези печки,щото си мислят че на баир щяла да се развърти и напраоооо да полети.Слагайте им по една перка и горе в небесата. Аз все пак си чакам някое ЖТД да ме накаже на пътя Сл.бряг-Варна,мисля че повечето знаят колко е хубав там баира.
                                колега като ти гледам подписа ела да се сложим на 400 мерта
                                Става колега,но ми е малко далечко Зарата.Виж ако идваш на морето обади се няма проблем.Аз съм за спорта и да паднем и да бием пак ще се напием.Ако падна после отиваме на картинг пистата където работя и там правим едно състезание,със еднакви картинги да видим дали е от водача.

                                Коментар

                                Working...
                                X