Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за алфа 156

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Marea Bipower написа:
    А добре окачването съвместимо ли е с Фиатското?
    Няма нищо общо с Фиат. Предното е с горен и долен носач. Задното е сходно с Фиат Крома или Делта Интеграле-регулируемо.
    Alfa 33 1.5 '85
    Alfa 33 1.6 SW '92

    Коментар


      #17
      156

      колега ако е 156 гледаи да е 2.0 щот горят еднакво с 1.8 и 1.6 ако изкаш бензин де!аз имам 2.0 и сам много доволен 155 коня под капака рита кат животно пак и частите поевтиняха малко!успех

      Коментар


        #18
        Re: Какво мислите за алфа 156

        andreaktor написа:
        Здравейте!Най-накрая събрах и аз някой лев и реших да сменя старата кочина с нещо по-ново :D разполагам с около 10 000 лева и искам за тези пари да взема максимално добрата кола. Засега съм се спрял на 156 сравнително нова кола за тези пари сас страхотни дизелови агрегати, а за външния вид няма смисъл да се говори :P колата ще я ползвам всекидневно за работа и за пътуване из страната, та искам да ми дадете мнения и преки впечатления за тази алфа както и за поддръжка здравина и т.н. и кои от агрегатите е най-добър!
        Предишната ми кола беше Алфа 156,1.8.2000г.и не мога да се оплача.Страхотна визия,удобна за каране,добър интериор и стабилна на пътя.Карах я четири години и ми беше вярна и никога не ме е оставила на път.
        Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
        Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
        ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
        ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
        ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

        Коментар


          #19
          Карам една такава от 2000 година, 2000сс 155 коня , седан на ГАЗ и съм много доволен. Газ-та ми си я сложих от старата Брава 1,8 16в , смених доста от компонентите на газовата и сега е като самолетче. Разход 10/100км , масло от време на време побутва ако я подгоня. стабилна, с екстри за парите си. и разбира се много красива. следващата ми ще е 159.не гледам и не мисля за други таратайки.
          Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

          Коментар


            #20
            Сега да не пускам нова тема,искам да си взема 156 2.4жтд,тука колегите които познaват този мотор са немалко мисля.Та събирам мнения ’сек’кви,по мотора се интересувам от често срещаните nроблемчета,плюсове минуси,коя версия на 2.4жтд-то е по добра...а купето само едно-ръжда,къде и кога? :D
            Bravo 1.6 16v 97г.
            Mercedes 307D-за работа Мноу верен

            Коментар

            Working...
            X